Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted, hogy fog véget...

Szerinted, hogy fog véget érni ez a háborús időszak?

Figyelt kérdés

máj. 24. 13:53
A kérdező szavazást indított:
Tárgyalásokkal
Több pólusú világrenddel sok feszültséggel
Világháborúval
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
0rbán fegyvergyártásba kezd, majd Belgiumnak hadatüzenve harcolja ki az áldott békét.
máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Újabb vírus variánssal.
máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Tárgyalások már most is vannak. Szerintem te megegyezésekre gondoltál, kérdező.
máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Aláírják a békét.
máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik hiába akartak már többször megegyezni a harcoló felek, "valakiknek" fontos ez a háború, szóval még egy jó ideig tartani fog, szerintem.
máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MDaniel98 ***** válasza:
50%
Én egy újabb hidegháborúra számítok, ha van egy kis mákunk, akkor megússzuk ennyivel, ha nem akkor lesz egy komolyabb háború/gazdasági összeomlás/Mad Max aminek a következményei legalábbis nehezen felbecsülhetők.
máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

1 módon lehetne szerintem.

Az oroszok megtartják az eddig elfoglalt területeket, viszont a nató bevonul Ukrajnába, ezzel garantálva, hogy pár év múlva az oroszok ne kezdjék újra.

Mivel ugye szószegők és egy általuk ajánlott garancia, vagy szerződés a gyakorlatban semmit se ér.

máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Pont amiatt robbant ki a háború, hogy a NATO, a nem tag, Ukrajnát használta volna rakétarendszerek telepítgetésére.

Most őszintén, van olyan ország aki ezt csendben tűrte volna?

máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A NATO egyre jobban belefolyik a háborúba. Nagyon csodálkoznék, ha ebből nem lenne világháború.
máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ukrajna teljes kizsigerelésével. aláírnak egy papírt, pár évig kuss lesz és megint kezdik.
máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!