Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Átmeneti időszak?

Átmeneti időszak?

Figyelt kérdés

Ebben az évben költözök Angliába. Igen tudom itt a korona, de remélem nem egész évben tart.

Szóval most ugye, hogy kiléptek az EU-ból, 2020 dec 31-ig van átmeneti időszak, ami elvileg az átlag embert nem érinti, mindenhogy mehet úgy ahogy eddig 2021-ig.

De egy kint élő ismerősöm mesélte, hogy ha most mennék ki, már csak ideiglenes NI numbert kapnék, meg csak visázni lehet majd. Na most én ezt nem értem. Úgy tudtam még lehet menni nyugodtan, csak pre settlement statusért kell folyamodni, de ennyi.

Néztem a kormány oldalát is, sehol sem találok infot erről.

Tudnátok segíteni a megvilágosodásban?



2020. máj. 6. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem Anglia a karantén/brexit után hanyatlani fog. Amszterdamba érdemes menni, az lesz Európa új fővárosa.
2020. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem azt kérdeztem hova érdemes menni :D

már ugy mennék hogy lenne egy fix, jó munkahelyem

2020. máj. 6. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van.
2020. máj. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!