Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy áll Izrael és Irak mikor...

Hogy áll Izrael és Irak mikor akarják Izraelt kb megtámadni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Izrael és Irak? Vagy inkább Irán és Izrael?


Rosszul. Megtámadni 2011 Január 12.-én a hajnali órákban akarják. Pontos időpontot nem árulhatok el.

2010. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a hajnali órákban tervezik a támadást.
2010. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Irak 1991 Január 18-án fogja rakétákkal lövetni Izraelt. Legalábbis Szaddam Husszein iraki elnök ezt ígéri, ha 17-én Schwarzkopfék megkezdik az iraki célok bombázását.
2010. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, holnapután lett volna a támadás, de most hogy ennyire várod lehet hogy előrehozzák holnap délutánra. Csakhogy az ebédidőt ne zavarja meg azért.
2010. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondjátok 2011. Január 12-én megtámadják Izraelt? A legszebb szülinapi ajándékom lenne.
2010. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az izrael vagyok


A szulinapi ajandekod folytatasa:

1. eset: Izrael visszaveri a tamadast es az ugy elszigetelt pont marad.

2. Libanon, Sziria, Hamasz, Torokorszag is beavatkozik, az eddig nyugatbarat arab allamok egy resze megijed, es atall Iran oldalara, amit sem Amerika sem a NATO nem engedhet meg maganak, hisz a hatalma elveszteset jelentene. - Nyilt fegyveres vilaghaboru robban ki.


Ha ledob valak atomot, akkor megsemmisul a vilag.

Ha senki sem dob le atomot, akkor barmelyik fel gyozhet.

Ha a nyugat gyoz, akkor egy letarolt, rengeteg halottat es sebesultet vesztett vilag a szulinapi ajandekod.

Ha az iszlam gyoz, akkor ugyanez a letarolt vilag plusz az ajatollach torvenyei a szulinapi ajandekod.


(Mar persze, ha te tuleled)

2010. nov. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így ahogy leírtad......hát ez csak még szebbé tenné a szülinapomat. Ennyire szép ajándékot már nem is érdemlek.
2010. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagyok az izraeli pártjára állni, tekintettel arra, hogy Izrael jelenleg bevehetetlen, tekintve hogy az USA, Nagy-Britannia, Franciaország és Németország áll a háta mögött, szóval az Idegenlégió, a SAS, és persze a NATO hadserege kiverné az arabokat nem csak Ázsiából, de még Indonéziából is a Csendes-óceánba süllyesztenék az összeset.

Ergo Izrael terjeszkedhetne, USA befolyása nagyobb lenne, és ugyanolyanok lennénk, mint azelőtt, csak Izrael nagyobb területen lehetne.

Az meg, hogy az afgánokat nem verték még le, az annyit tesz, hogy Amerikának megéri játszadozni, mert ebből is jön a pénz. Nem fognak se győztesként, sem vesztesként kivonulni legalább tíz évig.

Azáltal, hogy még közelebb kerülünk Amerikához, annál nagyobb lesz a b*zi amcsi "kultúra" térhódítása, és el is felejthetjük azt, hogy egyszer még volt olyan, hogy Magyarország.

Szóval ha neked január 12-én van a szülinapod, akkor: ****** meg, k*rvára nem tudná senki megverni Izraelt, pláne nem a törökök, akik magukat sem tudják "megvédeni".

Irán meg nem tudna semmit sem kezdeni Amerikával, egyszerűen szét lennének verve. Ennyi bombát nem tudnának észrevétlenül Európára, Amerikára és Oroszországra is dobni.

Irak meg már gyarmat, ahonnan akármikor elindulhat Amerika Teheránba, ami szerintem csak idők kérdése.

Szaud-Arábia meg már kijelentette, hogy nem szeretne Irak 2. lenni, ezért ők is inkább a győztes oldalára állnának.



A kérdésre válaszolva: Izrael jól áll, Irak gyarmat, Irán meg egy putri.

Mikor akarja Irán, Irak, és Izrael Izraelt megtámadni?

Irak és Izrael semmikor, Irán meg azonnal megsemmisülne, ha ilyesmivel próbálkozna.

2010. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól leírtátok a helyzetet. Irán egyedül semmit nem ér Izraellel szemben, amit ugye véd a NATO (köztük Magyarország is, szóval gyakorlatilag a mi katonáink ellen szólnak azok, akik Irán győzelmét vizionálják). A törökök is a NATO tagjai, így nem fognak Izrael ellen menni, még ha akarnának sem. Más számottevő katonai hatalom pedig nincs a környéken.
2010. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!