Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek a magyar kormány...

Szerintetek a magyar kormány provokálja a koreai konfliktust?

Figyelt kérdés
Olvasom itt a kérdéseket, minden második kérdés a koreai balhéról szól. Szerintem valakik el akarják terelni a magyarok figyelmét a hazai gondokról. Pl. a vörösiszap-károsultakat nem kárpótolják rendesen, a Fideszesek saját rokonaiknak osztogatják szét a közvagyont stb., mégis mindenki koreára figyel. Lehet, hogy az Orbánék keze van a dologban?
2010. nov. 24. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
szerintem gyurcsány bombázta a dél-koreai szigeteket!
2010. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
nem
2010. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Ajjajj. :D
2010. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
megbízható forrásból tudom, hogy azok a rakéták amikkel a szigetet bombázták, a közelben tartózkodó magyar Toldi 2 osztályú atomtengeralattjáróról származnak
2010. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

de hisz gyurcsány tleg kapcsolatban van velük.


[link]

2010. nov. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Orbán befoglalja egész Ázsiát, magyar gyarmat lesz:D
2010. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg ez a humor kategória!
2010. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 17:22


az eredeti képen Putyinnal fog kezet...

[link]

2010. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nincs azon mit csodálkozni , hogy jobban érdekli az embereket a koreai konfliktus mint a mai magyar belpolitika és az itthoni gondok.Ezekre megvannak a hivatott , választott (szak-)emberek és megoldják ahogy épp sikerül nekik.

Bizalmat kaptak , hagyni kell őket dolgozni. Négy év múlva véleményt lehet nyilvánítani avval h felemelik többen a seggüket és ellátogatnak a szavazófülkébe.

Addig meg mi értelme szítani az indulatokat, fröcsögni egymásra. Annyi eszünk csak legyen már mint a kisfecskéknek! Mert ők nem kakilnak a fészkükbe.



Ne feledd azt sem -kedves kérdező- ,hogy Észak-Koreának úgy néz ki atomfegyvere is van és sokkal nagyobb hadserege mint a a délieknek.Az izgalmat fokozza, még az is , hogy Söül kb 50 km-re van az északkoreai határtól.


Egyébként és beszoktam jelölni hasznosnak a humoros hozzászólásokat , mert az nekem haszon ha megnevettetnek:)

2010. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!