Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehet, hogy egy magát...

Hogy lehet, hogy egy magát nemzetinek valló párt jó kapcsolatot tud fenntartani külföldi széljobb szervezetekkel?

Figyelt kérdés

[link] (fordítassátok le google fordítóval)

[link]

[link]

Ez nem furcsa?


2010. nov. 24. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert ezek a szervezetek ugyanúgy Nyugat és USA-ellenesek, valamint Keletbarátok, mint a Jobbik.
2010. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak azokkal a szervezetekkel tart fent kapcsolatot, akiknek a céljai nem ütköznek a Noua Dreapta-val (például területi követeléseivel).

Németek, angolok, olaszok, Spanyolok... Magyarországgal és Ukrajnával például nem barátkozik. A legtöbb szervezet úgy működik, hogy akivel a céljaink nagy része egyezik, a többi meg nem ütközik, azzal együtt dolgozunk, a közös célok érdekében.

2010. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsőt nem igazán tudtam értelmezni.

A második nekem nem információ, mert wikipédia.

A harmadiktól kicsit kinyílt a bicska a zsebembe. Méghogy az ő hazájukba.

Ezeknek a szervezeteknek a saját érdekeik szerint igazuk van, amúgy meg nem biztos.

2010. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De milyen jogon vannak érdekei egy ilyen bunkókból álló (csak azért mondom, mert a vasgárda szellemi örökösei) csoportnak? kik ők? én bányába dolgoztatnám őket, hogy végre valami hasznosat is csináljanak!
2010. nov. 24. 23:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha, tehát ilyenek a keletbarátok! Hű, akkor szerintem inkább a nyugat!
2010. nov. 24. 23:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenütt van szélsőjobboldal.Akiket a lakosság ha nem is nagy számban támogat nyilvánosan de elfogad.Mert úgy hiszi egyfajta nemzetvédő funkciót képviselnek ezek.

Pl Romániában ,az a fele az országnak akik a hétköznapok folyamán nem érintkezik a magyar kissebséggel az RMDSZT simán országbomlasztó tényezőként tekinti. Veszélyt látnak benne és ennek ellensúlyozása képen szükségesnek tartják az ilyen alakulatokat és a Nagyrománia Pártot.

Ezek nyomják a populista nemzetféltő magyarellenes szövegüket a médiában és ültetik a bogarat az amúgy normálisan együtt élni tudók(nagyjából) fülébe.

Ezeknek a pártoknak nem véletlenül volt akkor a legnagyobb a népszerűségük amikor Jugoszláviában állta bál.

Mára a széles tömegek viszonylatában visszaszorulóban vannak , de bármikor új erőre kaphatnak.

2010. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!