Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Jobbik-ellenesek, ha...

Kedves Jobbik-ellenesek, ha tegyük fel kiderülne, hogy a Jobbik az egyetlen párt, akik tényleg a magyar érdekeket kívánják képviselni, nem pedig a különböző külföldi (mondjuk izraeli) érdekcsoportok érdekeit, akkor sem szavaznátok át?

Figyelt kérdés

Az az érzésem, hogy a Jobbik-ellenesek is erősen fanatizálódnak, ezt szeretném "lemérni":)


Vonatkoztassunk el attól, amit tudunk (vagy azt hisszük, hogy tudunk) a politikáról! Komolyan tegyük fel, hogy valamilyen módon kiderülne, hogy a Jobbik az egyetlen tényleg minket képviselő párt.


Tehát inkább szavaznátok azokra, akik valójában nem minket képviselnek, csak azért mert?


1) Mert a Jobbik retorikája...


2) Mert a Jobbik "biztos" rasszista, és akkor már inkább külföldiek bábkormánya, mint egy szarmagyar....


3) Mert a magyarok úgysem értenek hozzá (merjünk kicsik lenni)


4) Mert mit szólnak akkor a külföldiek, meg az EU, meg Izrael, akik véleménye nagyon fontos - és eddig is nagyon sokra mentünk a véleményükkel!


5) Mert félő, sőt rettegő, hogy a Jobbik elszigetelné az országot.


6) Mert utáljátok a magyarokat, azaz valójában saját magatokat is azért, mert a magyar nemzetbe születtetek, bármi más kulturált európai nemzet helyett.


7) Mert a Jobbik túl magyar és utáljátok a túl magyarokat. Akkor már inkább a külföldiek. (Csak nem akarnak annyira rosszat, mint amilyen rosszat a Jobbik tenne ezzel az országgal...)


8) Egyéb


Én amúgy biztos vagyok benne, hogy akkor sem szavaznátok át, cáfoljatok meg, vagy indokoljátok meg miért!


2010. ápr. 7. 08:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Kedves jobbikosok? Titeket fizet a jobbik, hogy ezt csináljátok? Nem unjátok még, hogy minden fórumot teleszemeteltek, ami a politikáról szól? Nem unjátok még, hogy minden kérdés lázító, egymás szidására ösztökélő? Ti miért szerettek marakodni fórumokon mindenkivel?
2010. ápr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Na pont azért, amit te is mutatsz a Jobbikról.

Lázító banda, ahogy az első is mondja... De jó lesz a választások után, végre lenyugszotok, aztán ismét béke lesz ebben a szegény országban...

2010. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%

Kedves jobbikosok? Titeket fizet a jobbik, hogy ezt csináljátok? Nem unjátok még, hogy minden fórumot teleszemeteltek, ami a politikáról szól? Nem unjátok még, hogy minden kérdés lázító, egymás szidására ösztökélő? Ti miért szerettek marakodni fórumokon mindenkivel?



Mert alapvető dolgokat nem vagytok képesek megérteni, vagy nem akartok.


Mert 20 éve hülyítenek itt mindenkit, aztán vannak akik ezt észrevették és vannak akik nem.


Mert sokan teljesen a média mágia hatása alatt vannak, viszont amikor valós problémákról és nem a média hangjáról kell beszélni akkor jön a kukulás.

2010. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%

Na pont azért, amit te is mutatsz a Jobbikról.

Lázító banda, ahogy az első is mondja... De jó lesz a választások után, végre lenyugszotok, aztán ismét béke lesz ebben a szegény országban...



Mi az hogy banda?

Mi az hogy lázító?

Mi az hogy béke? Hisz a vágóhídra is lehet békében menni!

2010. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:03nak


a jobbik nagyrészt az elmúlt 20 év jobboldali politikusait tartalmazza... kiben hiszel? a töritanárban, aki hú de okos, de csak egy tanár???

2010. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Éppen a Jobbik az, amelyik NEM a magyar érdekeket képviseli. A józan többség könnyen belátja ezt és távol tartja magát a Jobbiktól.
2010. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Semmiféle lázító szándékom nincs! És főleg nem fizet senki - nem is értem, hogy képzelitek! Ha nem tetszik egy kérdés az egyből "bérfórumozó"?


Nem értem miért nem lehet egyszerűen csak válaszolni.


Én csak úgy látom, hogy igenis fanatikusok vagytok! Köszönöm a kitérő válaszokat!

2010. ápr. 7. 09:07
 8/20 anonim ***** válasza:
35%

Éppen a Jobbik az, amelyik NEM a magyar érdekeket képviseli. A józan többség könnyen belátja ezt és távol tartja magát a Jobbiktól.


Miben nem érdekeli a magyar érdekeket!

Miért nem írsz néhány dolgot, hogy meg lehessen érteni?


Pld azért mert az elcsöszött gazdaságunkat helyre akarja állítani, vagy a tőke és munka értékét rendbe akarja tenni?


Elmagyaráznád?

2010. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:03nak


a jobbik nagyrészt az elmúlt 20 év jobboldali politikusait tartalmazza... kiben hiszel? a töritanárban, aki hú de okos, de csak egy tanár???



Nem barátom én magamban hiszek!

Mert látom hogy mik itt a valódi problémák.

Mert megértettem hogy hiába ragyogó közgazdász valaki, ha el van kötelezve!


Nem gazdasági a mi problémánk, hanem erkölcsi.

2010. ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy a Jobbikos minek ír ide, a válaszadók válaszaira reagálva??? Neked nem írja kia gép, hogy nea válaszokra reagálj, hanem a kérdésre???

Kérdező: nézz körül a kérdések közt 90%-a Jobbikos. szarinted akkor mitől van ilyen véleményünk? Gondolkodj el ezen 5 percig.

ha ÉRTELEMs kérdéseitek lennének, amik tényleg valós politikai kérdésekre keresnek választ, nem lenne bajunk veletek. De így, ilyen kérdésekkel csak továbbra is lejáratod szeretett pártodat. Ezt értsd meg.

2010. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!