Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az MSZP miért járatja le...

Az MSZP miért járatja le folyamatosan az országot Európa és a világ előtt?

Figyelt kérdés
Mindig azt próbálják sugallni a világ felé, hogy nálunk, mióta nem ők kormányoznak diktatúra van. Úgy tesznek mintha a fideszre vagy 10 ember szavazott volna és a többi ember meg mind a "demokratikus" erőt képviselné. Miért nem fogadják el, hogy vesztettek? A fidesz is épp olyan demokratikus párt mint az MSZP. Ezek után nem csodálom, ha mégtöbb ember elhatárolódik az MSZP-től...
2010. nov. 27. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

A FIDESZ járatja le saját magát és az országot nem az MSZP.

Amiről Te beszélsz az pontosan a FIDESZ módszere volt az előző ciklusokban!

2010. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
A Fidesz demokratikus? Hát ezen most meglepődtem.
2010. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem is tudtam,hogy Mucsaröcsögén még demokratikus maradt a fidesz!
2010. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Diktatúra van.

Egy ember irányítja az egész országot. A parlamentnek már semmi értelme. Amikor királyok voltak az diktatúra volt. Ez nem ugyanaz?

Aki pedig megpróbálja kimutatni, hogy nem ért egyet azt vagy megszüntetik (KT) vagy lecsökkentik a hatáskörét (AB)addig, hogy ne tartozzon rá.

2010. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

"Úgy tesznek mintha a fideszre vagy 10 ember szavazott volna és a többi ember meg mind a "demokratikus" erőt képviselné."


Nem úgy tesznek, hanem így van. Kérdezz körbe a környezetedben hányan szavaztak a fideszre.

2010. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Annyiban egyet kell értsek a kérdezővel, hogy a fidesz demokratikus.


csak ők a demokráciának a "mi nyertük a választást, az lesz amit mi akarunk, úgyhogy éljenezzetek vagy fogjátok be pofátokat" fajtáját gyakorolják.

2010. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A FIDESZ járatja le saját magát és az országot nem az MSZP."

Tudom le leszek pontozva, de szerintem az MSZP-nek "köszönhetjük" a Fidesz egyeduralmát! -.-

2010. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Tudom le leszek pontozva, de szerintem az MSZP-nek köszönhetjük a Fidesz egyeduralmát!"


Ezzel teljesen egyetértek! Ez gyakorlatilag tény!

2010. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"Mindig azt próbálják sugallni a világ felé, hogy nálunk, mióta nem ők kormányoznak diktatúra van."

Ezt nem sugallják, nyíltan és hangosan kimondják, mert tény.

"Úgy tesznek mintha a fideszre vagy 10 ember szavazott volna és a többi ember meg mind a "demokratikus" erőt képviselné. Miért nem fogadják el, hogy vesztettek?"

De, elfogadják. Ez viszont nem jelenti azt, hogy minden intézkedésével a kormánynak, egyet kellene, hogy értsenek!

Pont a FIDESZ volt, az, aki képtelen volt elfogadni 2002-ben és 2006-ban, hogy vesztettek. 2002-ben, ha emlékszel, azt hazudták, hogy választási csalás volt, és a megfelelő plebsszel még az Erzsébet hidat is lezáratták. A következő vereségük után pedig folyamatosan "felszólítottak", meg "nem tűrtek", és rohangáltak rinyálni hol Brüsszelbe, hol Spanyolországba egészen addig, amíg az EU azt nem mondta, hogy hagyják már békén őket a magyar belügyekkel. Erről persze a Hír tv nem adott tájékoztatást.

"A fidesz is épp olyan demokratikus párt mint az MSZP." Jó lenne, ha körülnéznél egy kicsit! Az MSZP akkor sem módosított alkotmányt, nem fosztotta meg jogainak egy részétől az AB-t, és nem lopta el a magánemberek nyugdíjra féltetett pénzét (főképp nem úgy, hogy a plusz hozamokra még adót is vet ki!), amikor az SZDSZ-el együtt vastagon megvolt a kétharmaduk!

"Ezek után nem csodálom, ha mégtöbb ember elhatárolódik az MSZP-től..."

Ezt hol olvastad? El ne hidd ám!

Ja, és mielőtt félre értenéd a dolgot: én nem MSZP-s vagyok, csak nyitott szemmel járok, és a FIDESZ hazugságain is legalább annyira átlátok, mint az MSZP-én!

2010. nov. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

AZ AB-ról az jut eszembe amit Orbán mondott 2007-ben.

Ugye mindenkire.

2010. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!