Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak szerintem nevetséges ez...

Csak szerintem nevetséges ez a WikiLeaks alapítója elleni hajtóvadászat?

Figyelt kérdés
Mióta a WikiLeaks kiszivárogtatta az USA diplomáciai dokumentumokat, azóta annyira fontos lett hogy letartoztassák az alapítóját. Gondolom csak az USA nyomása miatt adtak ki ellene elfogató parancsot. Hiszen ha egy normális ember keveredne ilyen botrányba akkor meg semmi...
2010. dec. 9. 17:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és tudom hogy már elkapták.
2010. dec. 9. 17:21
 2/12 anonim ***** válasza:
jaja de nem vetted még észre h a politikai és / vagy felső gazdasági életben egy kiváló lehetőség, ha valakit félre akarnak állítani? ugye tudnánk erre itthoni példát is
2010. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is olyan nevetséges ez. Nyilván megfélemlítésnek szánják. És ott van az e szegény huszonegy-két éves amerikai srác, aki kiadta az anyagokat, ő szintén börtönben van, hadbíróság elé állítják.


Itt most ugyanaz derült ki, mint Gyurcsány öszödi beszédéből, vagyis, hogy hazudtunk éjjel, hazudtunk nappal... És nem akárkikről derült ki. Gyurcsánnyal ellentétben ők sokkal erősebbek, ezért le tudják radírozni az ilyen rendbontókat, leleplezőket.

2010. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek az iratok titkosítva voltak, és ha így van akkor nem csak azért kerülnek bíróság elé, mert ez a hatalmi elit érdeke, hanem törvényt is szegtek.
2010. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1742: Nekem csak az a problémám, hogy miért kell a valóságot titkosítani a választók elől egy állítólagos demokráciában.
2010. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ez csak azt mutatja, hogy demokrácia, mint olyan, nem létezik. ha magadra haragítod a nagykutyákat, ugyanazzal az undorító patkány módszerrel ugranak rád, mint É-Koreában, csak épp nem elég hozzá külföldre telefonálni, hanem mondjuk asszisztálni kell a disznóságaik nyilvánosságra hozatalában.
2010. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

az a szegény kis 20éves srác egészen konkrétan hazaárulást követett el, amennyiben tényleg ő volt.


És vannak egészen érzékeny információk is a kiszivárogtatott adatok között, amik pl. lehetséges stratégiai célpontokat adhatnak támadásokhoz, vagy hogy csak egy példát említsek, a közel-keleti helyzetnek se fog feltétlenül jót tenni, hogy most kiderült, hogy az arab vezetők minden dumálásuk mellett rendre súgnak meg haverkodnak informálisan Izraellel, és sürgetik Irán megtámadását - ez a mérsékeltebb arab vezetők imázs-rombolása, és marha jó propaganda-anyag a szélsőséges muszlim frakcióknak, szóval egy kemény csapás mindenféle enyhülésnek, amik azért már elkezdődtek a színfalak mögött.

2010. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenni akartok ez ellen, csatlakozzatok az Operation paybackhez (twitter #payback) "Tüzet nyitunk bármire, aki megpróbálja elnémítani a WikiLeakst, még akkor is ha az egy több milliárd dolláros vállalat, mind a PayPal."
2010. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
20.31: Tudod mit, én nem aggódok sem az arab, sem az amerikai, sem a kínai vezetők imázsáért. Nem kéne folyamatosan hazudniuk! Nekem ennyi lenne az elvárásom. Ha ebben a wikileaks egy picit segít, akkor már nagyon sokat tett. Igenis gondolkozzanak el a hatalmasok azon, hogy nem kéne folyamatos szemfényvesztéssel, porhintéssel meg hazugságok tömegével kormányozniuk.
2010. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

20:44


mert a világ már csak ilyen egyszerűen és szépen működik, mi? Naivitás, ráadásul az igen kártékony fajtából.

2010. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!