Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Okos dolog felvenni a kettős...

Okos dolog felvenni a kettős állampolgárságot?

Figyelt kérdés

Szlovák állampolgár vagyok, de középiskolába és egyetemre is Magyarországra jártam, valamint lakással is rendelkezem itt. Szlovákiába csak látogatóba járok haza.

Januártól munkát keresek, elsősorban ezért szeretném felvenni a magyar állampolgárságot, hogy ne legyek hátrányos helyzetben, amit néhányszor már tapasztaltam itt. Szlovákiában viszont azt tanácsolják, hogy várjak még, mert lehet kormányváltás, büntetés, viszont én már nem szeretnék Szlovákiában élni, dolgozni.

Van valaki hasonló helyzetben, netán tanáccsal szolgálna?

Köszönöm.


2010. dec. 14. 19:48
 1/7 anonim válasza:
Szerintem hülyeség, nem mész vele semmire.
2010. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Tudod, munkát keresek és párszor volt már olyan, hogy egésza addig fel akartak venni egy pozícióba, amíg meg nem mondtam, hogy szlovák állampolgár vagyok.

Akkor azt éreztem, hogy nem lenne hülyeség a magyar állampolgárság...

2010. dec. 17. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis van értelme. Pláne ,ha Magyarországon szeretnél elhelyezkedni akkor ajánlott.
2011. jan. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia. Én is ebben a cipőben járok mint te. Légyszi vedd fel velem a kapcsolatot..ha kell megírom az emailem.

Köszi

2011. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Én nem tudok neked írni, mert nincs a bejegyzésed alatt privát e-mail válasz lehetőség.

A kérdésem alatt nekem ott a lehetőség, hogy írj!:)

2011. jan. 21. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mert először bizonyítani kell hogy megérdemli-e.
2011. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én már beadtam a kérelmet és nem kellett semmit bizonygatnom:)
2011. márc. 23. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!