Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Szerb állampolgárságot...

A Szerb állampolgárságot megszüntetni mennyi Pénz fejébe lehet? 18 év alatti személyről van szó. Magyar állampolgárságot szeretném felvenni. Szerbiához semmi közöm sincs csak anyukám Vajdasági Apukám meg Horvátországi magyar.

Figyelt kérdés
Igazából kettős állampolgár vagyok Horvát - Szerb. Horvátot meghagynám, de szerbet mindenképpen megszüntetném. Mellesleg Magyarországon is születtem. Amióta élek Magyarországon vagyok.
2010. okt. 14. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
bemész az önkormányzathoz és ott elintézheted! Gondolom nem lehet több pár ezer forintnál max 10 rongy
2010. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát Szerbiába kell lemondanom.. Tudnom kéne egy pontos összeget meg hogy kb. mennyi ideig tart az egész stb. 18 év alatt hogy történik ez..
2010. okt. 15. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne vicceljetek már, hogy azért kell fizetni mert valamiről lemondok.
2010. okt. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit aki magyar-szerb állampolgár.Tényleg kéne fizetnie ha lemond róla,ő azért nem mond le mert mégiscsak Szabadkán lakik, legalábbis hivatalosan
2010. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy kell. Régebben még 2 ezer euró is volt. Mostani árát nemtudom elvileg lement. Azt kéne megtudni mennyire.
2010. okt. 21. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!