Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem Julian Assange lett...

Miért nem Julian Assange lett az Év Embere, amikor őt szavazta meg a Time magazin olvasóinak többsége?

Figyelt kérdés

[link]

Hússzor több szavazatot kapott mint a "győztes". Hogy működik akkor ez a kiválasztás? Volt szerepe annak hogy őt talán negatív figurának akarják sokan láttatni?


2010. dec. 17. 18:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]

itt megtudhatod, hogy miért nem Assange lett az év embere

2010. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Na ugye, hogy nem az olvasók választják az év emberét! Ennyiben hibás a kérdés. A szerkesztőség beavatott körei egyszerűen kijelölik marketing alapon, vagyis olyas valakit vagy valamit jelölnek, aki/ami felhívja a figyelmet és ezáltal hozza a pénzt. Semmi jelentősége az egésznek a lap promócióján túl.
2010. dec. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
A Tescoban nem tul drága, 850 a TIME és én az ünnepek előtt meg akartam venni, de e miatt az eset miatt választottam mást.
2010. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%

Julian Assangeés a Fecebookos fószer úgy toom a helyi USA iskolában egymás mellett ültek, és a Facebookos volt a tanéni kedvence (de Assangeés volt az okos)

És ez azóta is tart.

Na, hát ezért!

2010. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hát inkább assange mint zuckerberg
2010. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kurucinfo-t idézni?! Térjél már észhez!!!
2011. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!