Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc olvasóinak semmi se jó?

A kuruc olvasóinak semmi se jó?

Figyelt kérdés

[link]

Érdemes elolvasni a kommenteket! Egy kis ízelítő:

"Van egy olyan mondás, hogy "cigány munka" mikor is mondják ezt?:-)))Orbáncos úr kutyából nem lesz szalonna!:-)Én nem merek pl alkalmazni egy cigányt sem hiába az a nagy kedvezmény utánuk! Be se engednének egy lakásba vagy házba se a cigány miatt.Magyarokra miért nem jár olyan kedvezmény mint a cigókra?Érdekes diszkrimináció."

"Százezren pucolják majd azt a szemetet, amit a másik hétszázezer (vagy mennyi) odaszórt. Mi a fene az a "kultúrális önkormányzat"? Ilyen miért nem jár a becsületes sváboknak, bunyevácoknak, tótoknak, románoknak, szerbeknek, stb. és a magyaroknak? Milyen piacképes szakképesítést kaphat egy analfabéta? Gondolom, versengnek értük az Audinál és a Mercedesnél. Vagy Pakson."

"Orbán a holdon élsz, vagy szándékosan hülyének nézel Bennünket? Ezek nem akarnak dolgozni , ezeket csak kényszeríteni lehet és kell! Egyébként szépen pántlikázott pénzek ismételt ablakon való kidobása ez elvéve a dolgozni akaró emberek elől!"

"Erre a cigó csak ennyit mond:"Nekem ne munkát aggyá hanem pízt"."


2011. ápr. 7. 21:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ezen én is csak mosolyogtam (kínomban), pedig Jobbik-szimpatizáns vagyok. Sverdans-nak most igaza van, mert speciel én örülök annak, hogy legalább tesznek egy próbát a cigányok dolgoztatása ügyében, s csak úgy szólok: Hitler Németországa a mai napig a történelem egyik legfejlődőképes gazdaságával büszkélkedhetett, elsősorban a országos közmunka-program jóvoltából. Úgyhogy én a magam részéről támogatom az ötletet, ezt tartom a legjobb megoldásnak, ráadásul így tényleg eldől majd a kérdés: a cigányok azért nem dolgoznak, mert nem kapnak munkát, vagy azért nem, mert könnyebb segélyeken élni?
2011. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Jó magyar pesszimizmus én azt mondom Orbánnak igaza van amikor azt mondja "a cigányság nem teher, hanem lehetőség". Lehetőség igen, és ameddig a kuruc.info és túlművelt kommentelői adják a lovat, hogy a cigány csak lopni tud meg lapátot támasztani, addig miért várják az úgy szint általában túlművelt cigányságot a kölcsönös bizalomra támaszkodásra és megértésre? Itt nem lesz ebből semmi, minden dolgozni vágyó romának sokkal nagyobb esélye van munkát találni bárhol a világon, mint ezen a középkori szintű előítéletekkel teli Magyarországon. Jobbik politikája külön vidám perceket okoz nekem néha, elvennék tőlük a segélyt közölve aki nemdolgozik ne is egyék, közben a rendszeres gárdavonulások tudatosítják, hogy a cigányság bizony faji alapon a bűnözésre van tervezve, így aztán még kevesebb romát fognak alkalmazni, és a munka és pénznélküliségben aztán tényleg elkezdődik az igazi cigányterror, aztán meg mondhatja nagy bölcsen a sok internetnáci "hogynaénhogymegmondtam ki kellett volna irtani még lehetett!"
2011. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:33

na igen, pontosan erre gondoltam!

2011. ápr. 7. 21:35
 4/22 anonim ***** válasza:
51%

Ahogy először elolvastam a hozzászólásokat arra gondoltam,hogy ezek biztos ilyen tizenévesek és egyszerűen utálják a cigányokat,de nem.Kicsit elszörnyedtem,hogy van köztük 30-40 éves is aki olyanokat ír amilyeneket.Ez már tényleg egy kicsit rasszista.

Nekem is ellenemre van,hogy a nagy részük nem hajlandó alkalmazkodni,én is szoktam általánosítani mert túl sok a romlott,de ha meggyőződök arról,hogy normális és dolgozni akar, akkor minden további nélkül beengedem.Persze felügyelettel mint akárki mást.

2011. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Én azt mondom, hogy ezeknek igenis van jogalapjuk.

Az úgynevezett előítéletet nem lehet az egyik napról, a másik napra félredobni (nem vagyunk gépek), ezt lehet, hogy Sverdans-nek és a hozzájuk hasonlóaknak kicsit furán hangzik, de ez így igaz.

Azt én támogatom, hogy dolgozzanak a cigányok is, de az úgynevezett tisztulási folyamatnak is teret kell engedni, hogy nem csak munkára menjenek, hanem ne lumpenként viselkedjenek. Ez már életmód váltásnak nevezik.

Idő kell, mint ahogyan látjuk.

2011. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%

"Az úgynevezett előítéletet nem lehet az egyik napról, a másik napra félredobni."


Pedig meg kellene próbálni, mert ha mindenki így gondolkodna ki akarna alkalmazni egy cigányt? Senki mindenki arra várna, hogy majd ha másnál is bevált.

2011. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%

"Pedig meg kellene próbálni, mert ha mindenki így gondolkodna ki akarna alkalmazni egy cigányt? Senki mindenki arra várna, hogy majd ha másnál is bevált."

Előbb külön kell dolgoztatni őket, igenis táborokban, de mint írtam, azért a cigányoknak is más életmódot kell folytatniuk.

Aki lop, az a munkahelyén is ezt fogja csinálni, erre nevelni kell az embereket.

Azt azonban aláírom, hogy a munkahelyi lopások nem igazán cigánykérdés, ezért mások is felelősek.

2011. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%

Én személy szerint a francia módszert vezetném be.


Nevezetesen: Nem engedni őket letelepíteni, maximum 90 napig tartózkodhatnak egy adott helyen, utána tovább kell állniuk.

Ha nem teszik, kivonul a rendőrség vagy katonaság, jól elrépázzák őket gumibottal, puskaaggyal, és elkergetik.

Ez a módszer furcsamód bevált, és sehol nem hallani olyanokat, hogy csúnyarossz rasszista náci franciák.

2011. ápr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Ezt nem tehetjük meg velük, mert magyar állampolgárok. A francia kormány sem francia állampolgársággal rendelkező cigányokat "vegzált", hanem jött-menteket, ha jól tudom.
2011. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

Megtehetjük...nem kitoloncolni kell őket, hanem egyszerűen továbbküldeni. Mennek majd ők maguktól előbb-utóbb.


Ez a megoldás legalább működőképes lenne, az integrációjukkal több száz éve próbálkoznak már, látod, micsoda sikerrel. Nyugodtan mondhatjuk, hogy ez a módszer csődöt mondott.

2011. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!