Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyar meia hirul adta,...

A magyar meia hirul adta, hogy a Hamasz megint kezdi?

Figyelt kérdés
Az izraeli vagyok, es csak kivancsisagbol kerdezem. A mult heten megint 42 raketat lottek Izraelre, az egyik egy ovoda udvaran landolt. Szerencsere a riaszto rendszer mukodott, es igy a gyerekeknek 7 masodpercuk volt vedett helyre menekulni.
2010. dec. 25. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Egy pár kérdés akkor hozzád: Hány izraeli halt már meg a rakétatámadások következtében? Szerintem 1 kezemen meg lehet számolni. És hány ember halt meg a "terror elleni háború" folyamán? Szerintem a sokszorosa...... És miért nem engedték be a gázai övezetbe a segélyszállítmányokat?
2010. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy vagy te izraeli.te egy provokátor vagy.
2010. dec. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem adta hírül, én legalábbis nem láttam, pedig naponta megnézem a híreket. Valószínűleg azért nem, mert rutineseménynek tekintették, bár én innen nem tudom megítélni, hogy mennyire az. Minden esetre arról se értesülünk, ha valaki robbantani próbált Afganisztánban vagy Pakisztánban, mert az nem hír, hanem mindennapos. Ezekben az országokban még a pár halott sem hír, csak tömegmerényletekről kapunk híreket. Lehet, hogy itt is ilyesmiről van szó.
2010. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet. a gyerekgyilkosok nem a palesztinok.
2010. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
mindjárt beírja valami nagymagyar, hogy megérdemelték a büdös területrabló zsidajok
2010. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Semmit nem hallottunk erről. De ne aggódj, ha egy idióta kődobáló palesztin huligán véletlenül beesik egy Nagmachon alá, majd jól teletömik vele a híradókat, meg a kurucinfót a "zsidó barbarizmussal".
2010. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Szerintem 1 kezemen meg lehet számolni"

akkor jó nagy kezed lehet, rengeteg ujjal...

elfogult vadbarom -.-

2010. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Hány izraeli halt már meg a rakétatámadások következtében? Szerintem 1 kezemen meg lehet számolni. És hány ember halt meg a "terror elleni háború" folyamán? Szerintem a sokszorosa...... És miért nem engedték be a gázai övezetbe a segélyszállítmányokat?"


1. Ha nem lenne terror, akkor terror elleni haboru sem lenne - legalabbis Izraelben nem, ezt garantalom.

2. Minden segelyszallitmany - ami nem fegyver!!! - gond nelkul bemehet Gazaba. Atvizsgalas nelkul azonban nem.

2010. dec. 25. 19:28
 9/16 anonim ***** válasza:

voltaképpen a térségben egy háború zajlik....fölösleges itt szakszavakon lovagolni hogy most fegyverszünet van e éppen meg terror így, terror úgy, ilyen akció, olyan akció.....Lesz ami lesz lehet 5 év múlva lehet 30év múlva talán lesz egy tartós status quo rendezés.Nyilván aki győz az tollbamondja mit írjanak a törikönyvekbe aki pedig veszít azt elmondják ilyen kollektív bűnösnek olyan emberiesség elleni háborús bőnözőnek meg békére törőnek.

Ez így működik

2010. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Most hallottam a hirekben, hogy Izrael valaszolt. Az ovezet eszaki reszen a Hamasznak egy kikepzo bazisat, delen pedig egy fegyver-csempeszasre hasznalt alagutat tamadtak a repuloink.


Hangsulyozom, hogy en teljes mertekig egyet ertek ezzel, mert ha Izrael tovabbra is csak hallgat, akkor rovidesen ott fogunk tartani, ahol ket evvel ezelott voltunk. Ha meg akarjuk akadalyozni az ujabb nagy volumenu akcio szuksegesseget, akkor most kell elvagni a Hamasz tamadasait.

(Hogy oszinte legyek, szerintem Izraelnek minden raketara valaszolnia kene, es tizszeres erovel - akkor a Hamasz is meggondolna, hogy erdemes-e lovoldoznie.)

2010. dec. 25. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!