Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek 9/11 összeesküvés...

Szerintetek 9/11 összeesküvés volt?

Figyelt kérdés
Én pontosabban arra a részre lennék kíváncsi hogy a repülők becsapódása után, néhány ember szerint nem dőlhettetek volna össze az tornyok mert az üzemanyag nem ég olyan magas hőfokon hogy megolvassza az acélt, és így azt mondták hogy azokra az emeletekre robbanószert telepítettek. Kérdem én: 1.Hogy csempésztek be robbanószert azokba a felhőkarcolókba amit magasan őriztek? 2.Honnan tudták hogy a terroristák pont azokra az emeletekre irányítják a gépeket? Ja és azt is mondták hogy az épület a roncsolás alatt kezdett magába roskadni... Hát én megnéztem vagy 100 ilyen videót de egyiken sem láttam hogy úgy dőlt volna össze... Szerintetek?
2011. jan. 8. 10:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
43%

elég valószínű,rengeteg dolog nem stimmelt...

de erről 1 évet lehetne beszélni,csekkold le a 9/11 truth movement honlapját,ott sok jó infót kapni,meg külön jött létre mérnökök és tüzoltók által alapított mozgalom hogy mi is történt valójában

2011. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%
egy biztos: nem úgy volt, ahogy a Bush adminisztráció elmondta, és nyilatkozott.
2011. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

Azért, hogy aláaknázott és társai, nem állítanám (bár lehet, de ki tudja) de az biztos, hogy tudtak a támadásról már korábban, csak elfelejtettek szólni az embereknek. Bár a legnagyobb főnökök aznap szabin voltak...


Egy jó ok mindig kell a háborúra. A háború jó piac, csak nehéz gerjeszteni.

2011. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
50%
Mindenre kitalálnak összeesküvés elméleteket.
2011. jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
16%
Az üzemanyag nem, de lakástűzben mértek már 1000 fokot is. Plusz ne felejtkezzünk el, hogy a repülő becsapódott oda, már önmagában is okozhatja az összedőlést, csak azért nem történt rögtön, mert még kitartott az épület. Deha nem így volt, ez a bombás elmélet akkor is gagyi. Ki mászkál tűzben, koromfekete füstben robbanóanyaggal, és helyezi azt el precízen adott pontokra? Ennek nincs realitása.
2011. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

Azzal le is van tudva. Mindenre találnak ki, pont.

Komolyra fordítva a szót, én elég sokat foglalkoztam a témával, attól hogy se építész, se semmi nem vagyok, sok véleményt+magyarázatot olvastam az összedőlésre, de még ha azok igazak is(bár kétlem), nem magyarázzák hogy a 3dik épület miért dőlt össze, mert oda aztán tényleg nem csapódott be gép ergo ha tűz volt is, annyi nemigen olvassza szét az acélt ráadásul azt is úgy hogy 'profi módon' dőljön össze.

2011. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

10:54

Miért nem lehetséges hogy (akár csak apránként) szállítsák be a (már nem emlékszek mi a neve) magasabb fokon égő anyagot?

2011. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
Ja azért kérdem mert olyan detektor nincs ami megtalálja az embernél, és azt a rengeteg embert nem vetkőztették meztelenre minden nap amikor beléptek...
2011. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
38%

"3dik épület miért dőlt össze"

Milyen 3.?

Ezek ikertornyok voltak.

Vagy te a pentagonra gondolsz amibe még egy gépet belevezettek?

2011. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
55%

Az osszedoles modjara:

A foldrengesek miatt az amerikai epuletek (kulonosen a felhokarcolok) STATIKAI tervezese szigoru szabalyok szerint tortenik. Egyik fo szempont, hogy ne "doljenek", mert akkor oriasi karokat okoznanak a kornyezetben. Ezert ugy tervezik oket, hogy nagy razkodas eseten magukba rogyjanak.

2011. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!