Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg az amerikai kormány...

Tényleg az amerikai kormány szervezte a szeptember 11-ei merényleteket?

Figyelt kérdés
Szaniszló Ferenc már közel fél órája ezt agitálja az Echo Tv-n. Én teljesen le vagyok döbbenve, hogy ez Magyarországon megtörténhet. Felszínes jelenségek logikailag hibás egybekapcsolásával vonja le a megfellebbezhetetlen következtetéseit. Őt nem tudom visszakérdezni, de kíváncsi lennék az itteni véleményekre is.
2011. jan. 28. 21:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%

Valaki kitalálta és "bizonyítékot" gyártott hozzá. Mostanában divatosak az összeesküvés elméletek. Aki nem tud másképpen híres lenni,az kitalál valamilyen szenzációt,és sokan elhiszik.

Ez is etek közé tartozik.

2011. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Épelméjű ember ilyet nem képzelhet.
2011. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
77%
Ezt nem csak Feri állítja.
2011. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem kizárt, de sosem fog kiderülni.
2011. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Olyan fajta érvei vannak, mint például, hogy reggel 8 előtt volt a merénylet, amikor még nincs benn sok ember, és ez is bizonyítja, hogy biztos kormánykörök szervezték a merényletet: Nem akarták, hogy túl sokan, meg a főgórék meghaljanak. De ez nem bizonyíték semmire. Ezer okot tudnék még mondani, hogy miért volt olyan korán.
2011. jan. 28. 22:19
 6/25 anonim ***** válasza:
34%

A magyarázatok is eléggé érdekesek:

- Repülőgép gyorstalpaló, ami alapján el tudhatták vezetni a gépet - ezt ki tudja el hinni?

- WTC-nek hihetetlenül nagy a légi védelme, mégis megtörtént ez az eset.

Amúgy én nem nézek Echo TV-t, csak fura, hogy sok érdekes tény látott napvilágot.

2011. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%

Nézd meg a Zeitgeist című filmet.. .Ha jól emlékszem a második része foglalkozik a témával.

Mindenképpen elgondolkodtató szerintem.

2011. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

Én simán el tudom képzelni.

Sztem Iraknak se volt tömegpusztító fegyvere csak az USA-nak kellett az olaj, meg egy casus belli.

2011. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%
szerintem igen.. Fahrenheit 911-et nézd meg.
2011. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 indian17 válasza:
65%

IGEN!!! Az amerikai titkos szolgálatok hajtaták végre ezt az akciót,de nem kívánatos személyekkel.Lásd. Kennedy meggyilkoltatása,stb.Az akkori elnök bele egyezésével történt az egész.Előtte 1-2 évvel már meg kíséreltek hasonló akciót,de az nem jött össze.

Modellezed le és rájössz,hogy így nem működik!

indian17.

2011. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!