Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » El fog jönni az a pillanat...

El fog jönni az a pillanat amikor egy másik nagyhatalom betámadja az USÁT? Van rá esély hogy ha nem is most, de bekövetkezzen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 20:41
 1/8 Külföldi ***** válasza:
38%
előbb-utóbb igen, és ha mi még élni fogunk a bekövetkeztekor, akkor nagyon szúrkolj az USA-nak, ha életben szeretnél maradni.
2011. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Hát én nem tudom, hogy Kína és a hozzá társult ázsiai és esetleg más államok betámadják-e, de azt tudom, hogy semmi sem tart örökké, így az USA domináns szerepe sem. Kína előbb-utóbb át fogja venni minden téren a vezető szerepet, de ehhez nem feltétlenül kell háború, sőt háború szerintem csak akkor lenne, hogy ha valamilyen drámai változás hatására nagymértékben lecsökkennének a természeti erőforrások a világban (víz, lakható területek, esetleg nyersanyagok).
2011. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Minimális az esélye. Az USA már úgy rommá van adósodva, hogy ennek a másik nagyhatalomnak rettentő gyorsnak kellene lennie, ha még a széthullása előtt akarja betámadni.
2011. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincsenek Kínához társult ázsiai országOK.

A kérdésre a válasz: Hát biztos, de nem is érdekel, mert te és én már nem fogunk élni akkor.

Kínának nem áll érdekében háborúzni az USA-val.(Nem mondom, hogy a távoli jövőben sem lehet.)

2011. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem maximum az idegenek!!! :) :) :)
2011. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Kina piacra dobja az összes amerikai államkötvényt.

Az USA gazdasága magától összeomlik.

Minek megtámadni.

2011. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
45%
Kína barátságba van de NAGYON az USA-val...az lehet hogy Oroszország befogja de akkor meg hátulról segbe B@szák a Kínaiak őket.
2011. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az USA előbb utóbb beleüti valami rosszba az orrát, ez nem kétséges, az egyik legtetűbb hatalom. Körülbelül akkor történhet ez meg, amikor az olaj elfogy, vagy esetleg a vízszükségletek lesznek híján. Mert ugye a rendes ivóvíz kevés ... Lesznek még bajok.
2011. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!