Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mondjuk ha csinálok pl kertbir...

Mondjuk ha csinálok pl kertbirodalomban telefonos érmevásárlást egy bizonyos összegért akkor az a a havi számlán hogy van feltüntetve? Úgy hogy külön ki van írva hogy ilyen vásárlásra költöttem vagy csak simán a többi összeg mellé?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a muter fizeti a telód és nem akarod, hogy megtudja. El kell keserítselek. Ez emelt díjas hívásként szerepel.
2011. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az én kislányom ilyet csinálna már kapná is a sallert:)

Bár a múltkor GPS használat is volt a telós számlájában.Kérdeztem is tőle ,h arra 500méterre kellett az iskolából hazafelé?Tán felették a madarak a magvacskákat?:) Mert én direkt úgy kértem h részletesen jelenjen meg mindegyik családtag telefonszámláján ,hogy kivel mikor mennyit csevegett.Már csak azért is mert az én nevem vannak és én fizetem a nem könnyen összegürizett jövedelmemből.És ha a megszokottnál nagyobb az összeg utána tudok nézni , hogy ki is a ludas.

Nem igaz , hogy nem elég 240 perc 1 hónapra fejenként, amikor én alig trécselek el 40et.

Kertbirodalomra költeni amúgy is ultra gáz mert az csak arra van kitalálva ,hogy szívassák a emberkéket:)

A jó hír pedig az , hogy nem fogják egyből észrevenni ha nem ilyen részletes számláitok jönnek.

2011. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Oda lesz írva, hogy emeltdíjas SMS küldés, és ha feltűnik a szüleidnek, akkor lekérdezhetik, hogy milyen számra ment az SMS, amiből kiderül, hogy te voltál.

Nekem a saját telefonomon le van tiltva az emeltdíjas SMS és emeltdíjas hívás lehetősége, ha mégis küldeni akarok, akkor az ügyfélszolgálatot kell hívnom, ahol a biztonsági kódom segítségével tudom engedélyezni, aztán újra letiltani. Hasznos lehet a gyerek ellen...

2011. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

És mindez a politika\külföldi politika rovatban...


Hát akkor figyelj! A szövetségi rendszered nagyhatalmaitól kapott transzferek ilyen formában meggondolatlanul, pillanatnyi célokat szolgáló elköltése hosszú távon a nagyhatalmak rosszallását fogja kivívni, amit a fent említett transzferek előbb jelzésszerű, majd később teljes megvonása kísérhet.


Tekintettel egyéb forrásaid szűkös voltára, megelőzendő az éhség- és egyéb lázadásokat a helyedben sürgősen átstrukturálnám a kiadási oldalt. Ettől remélném hogy a nagyhatalmak szemében a megbízhatóságom emelkedik, ami akár az érkező támogatások emelkedő összegében, valamint egyéb transzferek bekapcsolódásában nyilvánulhat meg.

2011. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!