Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyarok miért nem szeretik...

A magyarok miért nem szeretik a felvidékieket? Pedig a felvidékiek is magyarok. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom, hogy másképp néznek mint pl a délvidékiekre.

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 17:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
én csak a ci*g*ányokat nem szeretem.
2011. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Én a határon belüli magyarokat szeretem.
2011. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Mert szemtelenek, mikor bementem a szlovákiában lévő Maci ABC-be h megkérdezzem tartanak-e ezt azt.

Rögtön mondta h nem beszél magyarul.

Pedig magyar volt és mégis így kib*szott velem.


Azóta az összesre haragszom és lelőném mindet.

2011. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
hmm... ez érdekes
2011. febr. 15. 17:13
 5/23 A kérdező kommentje:
reméltem, hogy pont az ellenkezője fog kiderülni
2011. febr. 15. 17:14
 6/23 A kérdező kommentje:
Hol van az a magyar, aki azt mondja egy felvidékinek, hogy Magyarország a hazád? Most meg nem ez látszik... Én már tényleg nem tudom.
2011. febr. 15. 17:17
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Így am block,egyik népet sem utálom!! A felvidékiek is magyarok,viszont nekik közösséget kell vállalniuk a szlovákokkal,ahogy a szlovákoknak is az ottani magyarokkal! Ők kölcsönhatásssal vannak egymásra! Ezért különleges minden határontúli magyar,mert kultúrát szolgáltat a vele élő népnek és a vele élő nép is kultúrát szolgáltat nekik! Ez egy alapvető különbség az itteni magyaroktól. Egyik verziót sem utálom! Én a rasszizmust,meg a politikusok álltal keltett gyűlöletet utálom,bármelyik nép részéről jün is! Ha a saját népemtől jön az fáj,ha másétól az sért!
2011. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Nem utálja őket egy magyar sem. Max néhány agyoniskolázott panelproli.
2011. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


"Hol van az a magyar, aki azt mondja egy felvidékinek, hogy Magyarország a hazád,"-neked Szlovákia a hazád,legyél rá büszke! Te magyar vagy! Legyél erre is! Más népek között érdemes büszkének lenni! Én a magyarok között nehezebben vagyok büszke,mert látom,hogy mennyire romlik az embertársaink iránti szeretet! Magyarországon morális válság van!

2011. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Illetve az előző 66százalékos!:D
2011. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!