Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi folyik a világban? Ez...

Mi folyik a világban? Ez annyira szörnyű!

Figyelt kérdés

Nézem, olvasom a híreket, és folyton elborzadok. Ez a sok háborúskodás....annyira szörnyű! Bele sem tudok gondolni, milyen borzasztó lehet úgy élni, mint pl. Bahreinben vagy Líbiában. Mikor lesz ennek vége? És normális dolog ez, hogy ennyire magamra veszem ezeket a dolgokat ennyi idősen?

16L


2011. márc. 19. 23:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Háborúk nélkül unalmas lenne a világ.
2011. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Libia jelenleg egy népfelkelés miatt van hàboruban, amit most legalàbb tàmogat a NATO, mikozben a felkeloket màr majdnem lenyomta Kadhafi, ugyhogy ott kimondottan jonak tartom a fejleményeket!
2011. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amugy érdekes, hogy ennyire "el vagy borzadva", én 15 éves vagyok, és logikusnak làtom oket, sot, jelenlegi kimeneteluk szerint igazsàgosnak is, Libiàban a Nato segitségével tartani fogjàk magukat a felkelok, Egyiptomba nyertek, Izraelbe viszàly van, de legalàbb tartjàk a frontot a zsidok (inkàbb sémi-sémi hàborut, mint hogy a munkanélkuli kilàtàstalan jovoju arabok nàlunk kossenek ki, ahogyan ellepték màr Franciaorszàgot és Brusszelt) Szaud aràbiàba a kissebbség nyavalyog, szudàn pedig végre ketté szakad, és ugy néz ki az olaj nagy része a Keresztényeké lesz, akiket eddig elnyomtak.
2011. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem csak téged viselnek meg a szörnyűségek:


[link]

2011. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hjaj... írtam az előbb egy kisregényt, olyan jólesett. :D De aztán rájöttem, hogy valószínűleg csak az én világomban logikus az egész. :D

Én annyit tudok javasolni, hogy ne nézd az "emberi" oldalát. Ha bármi szörnyűségről van szó, csak annyit érzékelj, mint az előbbi 15 éves. Háború és fejlemények, ki mikor mit stb. Hogy mi van a civilekkel, katonákkal, az egyes emberekkel, az már "nem érdekes". Nem szabad rá gondolni. Amit pedig nem tudsz kizárni, ha hallgatod az adott hírt, akkor hagyd ott, ne hallgasd meg. Legyél tisztában vele, hogy vannak ilyen dolgok, ne tagadd le, de ha nem bírod, akkor kerüld el. A neten nem menj rá, hogy "Bombát dobtak *városra* - eddig 320 halott" vagy "10 éves kislányt erőszakoltak meg", legyen elég a cím. Én legalábbis ezt csinálom, mert tudom magamról, hogy utána napokig azon gondolkozom, és csak felidegesítem magam tehetetlenségemben.

És azt hiszem, ennyi, mert ez is kisregény lett. És gondolom, ezt is csak addig tartom értelmesnek, amíg el nem küldöm... :D

2011. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mibe hogy a legtöbb háborúpárti az első vonattal/repülővel menekülne minél messzebb a háborútól? Ezek csak addig örülnek a háborúnak amíg máshol van. Amúgy általában a kamaszok háborúpártiak, csakhogy ezt a normálisabbja kinövi míg a maradék hááát, lepontozza a háború elleneseket itt a gyk-n ^^

17/f

2011. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!