Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a szeptember 11-ei terrortá...

Ha a szeptember 11-ei terrortámadást az USA vezetése csinálta, akkor Bin Laden miért vállalta azt magára, miközben ő az USA ellensége?

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy annyira nem is voltak egymás ellen?
2011. máj. 3. 00:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"pont mint egy klasszikus robbantás"


Nagyon élénk a fantáziád. Azt megkérdezhetem, hogy ezernyi halott után a CIA-nak még mi szüksége volt lerombolni egy már KIÜRÍTETT és a leomló torony okozta sérülések miatt már amúgy is használhatatlanná vált és lebontandó épületet? Mert azt ne mond, hogy a CIA-nál senki nem számolt volna azzal, hogy a lehulló tornyok pont a WTC-7-ben nem okozna használhatatlanná tevő károsodást, mint ahogy az a tornyok közelében lévő épületekkel meg is történt!

2011. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Azert USA-nak valahogy "kedvezo" ha haboru van!!!


[link]

2011. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
93%
de én ezt még azért mindig nem hiszem el:S hogy amerika volt.nem tudom/akarok elhinni.ha nagy nehezen megtervezték,felépítették,New York nevezetességei közé tartozott és akkor direkt lerombolják?!
2011. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%
el ne hidd... csak ez a sok unatkozó naív ember gyártja az összeesküvés-elméleteket
2011. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
6%
Pont, hogy ti vagytok naívak, akik nem láttok túl a médián és a hatalmas és dicső ÁÁmerikán. De nembaj majd rájöttök az igazságra.
2011. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
96%
persze persze...-.-" majd meglátjuk, mikor az udókkal együtt leigázzák MO-t.. majd a mesékben
2011. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
11%

En nem tudom mi a biztos igazsag, es szerintem ti sem.


Most me´g nem. Majd 70-100 ev mulva kiderul. A naivsagrol meg annyit, hogy nem biztos, hogy a TV-bol meg a mediabol kellene az amerikai "fuggo" hireket tenykent kozolni. A tortenelem eleg sokszor ismetli onmagat, csak a szereplok valtoznak.

2011. máj. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Na itt van jol leirva, hogy mit ta´laltak, es hogy mi volt a cel... Es ez sem eppen osszeeskuves-elmelet...


[link]

2011. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
75%
Az Usa-nak szerintem is volt köze a támadáshoz.Elég ha belegondolunk abba,hogy később milyen haszna lett a fegyver és olajiparnak az egész iraki meg afgán lerohanásból.Pár milliárdért simán feláldozható néhány ezer ember...
2011. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!