Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lengyel kormány repülőgépének...

Lengyel kormány repülőgépének lezuhanása tényleg Putyin műve volt?

Figyelt kérdés
Hallotam ilyet és nemt tudom lehetséges e elég érdekes :O Van benne valami simán kinézem oroszokból
2011. máj. 3. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Persze, Putyin nyúlt fel egy lepkehálóval, és lerántotta... Ugye csak vicc a kérdés?
2011. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
BzDmeg.-.-" remélem csak vicc a válasz.Gondolhatod hogy nem saját kezével csinálta.De egyáltalán tudod miről van szó?Mit keresett a repülőgép Oroszország területén?Szerintem rossz helyre írtál
2011. máj. 3. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
de idióta az 1. válaszoló xD hahóó 2011 van!! vannak rakéták,vadászgépek stb. stb. amúgy meg nem hiszem.és ne is kérdezzen már senki ilyen összeesküvési-dolgokat.komolyan mint a filmekbe:S hemzseg a gyakorikérdések a bin ladenes meg a world trade centert amerikaik semmísétették meg.... teke van ilyenekkel.nemtökmind1 nekünk amúgy?! :D
2011. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21:44 - A WTC-s dologgal kapcsolatban nem kell a gyk-n olvasni, hanem elmenni és meghallgatni egy erről szóló előadást. Az előadás végén el lehet beszélgetni, így nyugodtan kifejtheted az álláspontodat, miért is tartod valószínűtlennek a sztorit, amit előad (nincs róla szó, hogy csak azok mehetnek az előadásra, akik egyet is értenek rá).
2011. máj. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!