Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tulajdonképpen mi a baj a...

Tulajdonképpen mi a baj a zsidókkal?

Figyelt kérdés

Ahogy láttam, a szélsőjobbosok közül elég sokan ellenszenvesek velük. Magam is jobboldali nézeteket vallok, de más, dolgozni nem akaró és az őket eltartó adófizetőket terrorban tartó ,,nép"csoportokkal ellentétben én a zsidókat nem tekintem akkora gondnak. Mert míg a fentebb felsorolt ,,nép"csoport nagyobb részének életmódjának ,,jellegzetességeit" én magam is tapasztalom, addig a zsidókkal efféle gondot nem látok. Legalábbis nekem ez a meglátásom.


Szóval: mi a probléma a zsidókkal valójában?


2011. máj. 8. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 Bányai Károly ***** válasza:
81%
A jobboldal úgy látja, hogy a nemzeteken átívelő pénzügyi gyarmatosítás és a nemzetgazdaságok kizsigerelése, felvásárlása, ellehetetlenítése mögött ők állnak.
2011. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
65%

Én baloldali vagyok, bár nemzeti baloldali. Nekem személyesen nincs velük bajom, de azt a magyarázatot tudom a leglogikusabbnak betudni, hogy ugye a zsidók egy hazátlan nép voltak, akik máshogy éltek és másban hittek, mint a befogadó országuk átlagos lakói, ráadásul nem szívesen érintkeztek az átlagos lakókkal, hanem maguk között éltek.

Namármost az újkorban, középkorban, amikor az emberek közti birkaizmus még a mainál is erősebb volt (ugye nem volt Pink és Lady Gaga, hogy F*cking Perfect-el és Born This Way-el biztosítsa az emberekben, hogy nem baj a másság) eléggé gyanúsan néztek egy ilyen közösségre, aki köztük élt de mégse.

2011. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
25%

Hogy akarva-akaratlanul konfliktusforrások.

Ez az egyetlen egy baj velük.

2011. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
44%
irigység miatt, mert könnyebb egy jót zsidózni, mint elkezdeni küzdeni, dolgozni, gondolkodni.
2011. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 Bányai Károly ***** válasza:
67%
Utolsó! Azt nem tartod furcsának, hogy már az egyiptomi birodalomtól kezdve, babilonon, asszírián, rómán keresztül, meg a középkoron keresztül mindig ővelük van baja az uralkodó nemzetnek? Nem függhet össze mégis a zsidózás, meg az ő beilleszkedési képtelenségük?
2011. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
33%

ma Mo-n nem ők az igazi probléma, hanem egy másik népcsoport akit nem neveznék meg.


Csak az olyan lúzer zsidózik, aki irigy arra a zsidó származású egyénre aki sikeresebb nála.

zsidó gimibe jártam, tény h sokkal nagyobb arányban van köztük magasabb IQ-jú mint a magyarok közt.

2011. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 Bányai Károly ***** válasza:
61%
IQ-tesztekben nem mutatható ki összefüggés a nemzeti hovatartozás alapján. De elhiszem, ha belinkelsz egy ilyet.
2011. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
35%

nem tudok linkelni, mert saját tapasztalat volt.


érettségi eredmények alapján pl.

Lényegtelen egyébként az IQ, ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy van alapja annak, h ők nagyobb arányban sikeresek

2011. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
43%

"egyiptomi birodalomtól kezdve, babilonon, asszírián, rómán keresztül, meg a középkoron keresztül mindig ővelük van baja az uralkodó nemzetnek? "

A bajuk az volt, hogy a zsidó egy új vallás volt. És senki nem tűri a konkurenciát. ugyanúgy mint a reformáció.


Azt sose értettem mi köze van a vallásnak ahhoz hogy mennyi a pénze. Vannak bőven csóró zsidók.

Mi köze van ahhoz, hogy elérek valamit az életben a vallásnak?

Nekem is van rokonom akinek több tíz/szám milliója van, de mégse zsidó. Csak dolgozott érte. Egy sima kamionos, markolós volt.

2011. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
26%

"IQ-tesztekben nem mutatható ki összefüggés a nemzeti hovatartozás alapján. De elhiszem, ha belinkelsz egy ilyet.

"


hahh. Tehát akkor szerinted egy nigériai és egy magyar közt nincs IQ-ban mérhető különbség?

2011. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!