Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » "Halál a magyarokra" Felvidéke...

"Halál a magyarokra" Felvidéken? Mit ártottunk? Miért van ez? Demokrácia; Európai Únió!

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Ha halált akar a magyarokra, miért nem mondjuk a 130 kilós és 200 centis jobbikos ismerősömmel "beszéli meg", minthogy házak falán keménykedjen? Sőt, ilyet még a legelvetemültebb magyar hazafi sem mer megcsinálni!


Lehet hogy már megszokhattam volna meg minden, de engem személyesen azért érint meg ennyire mert van egy érsekújvári ismerősöm, és nem örülök hogy ilyen környékeken kell élnie...


2011. máj. 9. 19:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és jól látom hogy akkor a tót nem egy demokráciára alkalmas nép? Vagy nagyon általánosítok?
2011. máj. 9. 19:39
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, az hogy akad egy városban egy-kettő olyan alak, aki ilyesmivel szórakozik az még nem jelent semmit (tudom, mert én is felvidéki vagyok).
2011. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meg a szomszéd falára írták fel, hogy "nem felejtjük Olaszliszkát" akkor most a Magyar is egy rasszista, gonosz nép? Nem.
2011. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Ne kuruc.info-n informálódj!

Amúgy pedig szólásszabadság is van, amibe ha a Korán elégetése és levizelése belefér, akkor ez is.

Az okok keresése közben pedig vegyél elő pár történelemkönyvet és halgasd meg Fico, Slota meg a Jobbikosok pár beszédét!

2011. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

" jól látom hogy akkor a tót nem egy demokráciára alkalmas nép? Vagy nagyon általánosítok?"


Pont annyira alkalmasak, mint mi.

2011. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

rudolf.th válasza:


Nyugodj meg, az hogy akad egy városban egy-kettő olyan alak, aki ilyesmivel szórakozik az még nem jelent semmit (tudom, mert én is felvidéki vagyok).


Szerinted ez a válasz hasznos.


Köszönöm!!!!



Nálunk meg a szomszéd falára írták fel, hogy "nem felejtjük Olaszliszkát" akkor most a Magyar is egy rasszista, gonosz nép? Nem.


Ez érdekes... de én akkor is féltem azt az ismerősömet, szeretem.. :) Amúgy meg jogosnak jogos... magyargyűlölet az is ami Olaszliszkán történt, mint ahogy ez is... de HÁZ FALÁRA FIRKÁLNI?? NA NEE!!!



Ne kuruc.info-n informálódj!

Amúgy pedig szólásszabadság is van, amibe ha a Korán elégetése és levizelése belefér, akkor ez is.

Az okok keresése közben pedig vegyél elő pár történelemkönyvet és halgasd meg Fico, Slota meg a Jobbikosok pár beszédét!


Nem csak kurucról szoktam természetesen, de ott találtam rá erre a cikkre :) És ez szerinted beletartozik a szólásszabadságba? Mert szerintem nem! Bocsi...



" jól látom hogy akkor a tót nem egy demokráciára alkalmas nép? Vagy nagyon általánosítok?"


Pont annyira alkalmasak, mint mi.



Rendben, értem mire akarsz kilyukadni... de itt azért még nem tartunk mint náluk egyesek (hálistennek)

2011. máj. 9. 20:06
 7/12 anonim ***** válasza:

"És ez szerinted beletartozik a szólásszabadságba?"


Szerintem nem. De nem én vagyok a mérvadó.

Pont a napokban mentettek fel egy férfit, aki a Koránt elégette és levizelte. Ha az (az illetékes döntéshozók szerint) belefér, akkor (sajnos) ez is.


Amúgy egyetértek rudolf válaszával.

Egy fecske nem csinál nyarat.

2011. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem hogy ez miben lenne más attól, hogy itthon pedig a szlovákokról lehet találni megalázó feliratokat, vagy hogy egy két nagy-magyar a földbe dozerólná őket.
2011. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És az Unió rövid u
2011. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"hollesz válasza:


Nem értem hogy ez miben lenne más attól, hogy itthon pedig a szlovákokról lehet találni megalázó feliratokat, vagy hogy egy két nagy-magyar a földbe dozerólná őket.

"


Ilyenről nem tudok... de ha van is, NEM HElYES!!!! semmitől nem más, csak abban hogy Érsekújváron rengeteg magyar él, amíg itthon nem sok szlovák...

2011. máj. 9. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!