Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Iránból, Szíriából, Törökorszá...

Iránból, Szíriából, Törökországból és Irakból miért nem szakítják ki Kurdisztánt?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint egy csomó dolgot megoldana. Itt van is egy ábra erről:

[link]


2011. máj. 27. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyik ország sem egyezik bele szívesen, hogy a területéből leszakítsanak egy jó nagy darabot. Főleg nem ott a Közel-Keleten.
2011. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mégis kik szakítanák ki?
2011. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem Törökország szívesen lemondana a területének egy részéről, ha garantálva lenne, hogy a kurdok elhagyják Törökországot, és betelepednek az új hazájukba.

Borzasztó problémásak a kurdok. Rengeteg etnikum él együtt, de egyikkel sincs annyi gond, mint velük.

(Kb. olyan, mint Magyarországon vannak svábok, rácok, tótok, de mégis a cigányokkal van csak a gond.)

2011. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát hogy ilyen legyen a Közel-Kelet mint ezen az ábrán ahhoz egy egész Közel-Keletet lángba borító háború kéne...
2011. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ami ezen az ábrán van, azon belül az összes határt el kéne törölni.


És létrehozni egy újabb Uniót.

2011. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:34


És abból mi haszna van/lenne a nyugatnak? A legvalószínűbb forgatókönyvek szerint egy iszlám kalifátus lenne, a terror melegágya és kitermelője.

2011. máj. 27. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:

"És abból mi haszna van/lenne a nyugatnak?"

A nyugatnak meg minek legyen haszna belőle?

"A legvalószínűbb forgatókönyvek szerint egy iszlám kalifátus lenne, a terror melegágya és kitermelője."

Iszlám kalifátussal még egyetértek, de azzal nem, hogy te, terrorizmussal vádolod meg őket. Ja, hogy te elhiszed a sok sebből vérző mesét, amit szept. 11.-ről mondtak? Komolyan létezik olyan, hogy egy gyorstalpaló után tudsz vezetni, egy nagy, utasszállítói repülőgépet? Ha igen, akkor szóljál!

Az úgynevezett terrorszervezet létesítését én nem vonom kétségbe, de most komolyan, őket érdeklik a határok?

Nyugaton, ahol jelentős kisebbségben vannak az iszlám hívők (bár nem egy ország lakosságáról beszélünk, hanem egy vallásról), ott milyen mértékű a terrorizmus?

2011. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, nem tudom hol élsz te, de nekem és sok millió társamnak igenis előnyösebb, ha a muszlimok nem szerveznek egy uniót, hogy aztán közösen gondolkodjanak a szent dzsihádról. Ne legyünk már önmagunk ellensége, bármennyire is megható Vona Gabi arab barátság napja.
2011. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves utolso! tudod mi az hogy szent dzihad? lelki haboru, ami inkabb utal lelki elveszettsegre mint terrorista alakok felrobbantasara!!!!!


Kedves kerdezo, nagyon egyszeru, OLAJ!!! sokat termelnek ki a kurd teruletekrol sot mint hallottam a paromtol, (IRAKI KURD) jo minosegu aranyuk is van!!! ki akarna arrol lemondani?

2011. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!