Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Külföldről (törökországból)...

Külföldről (törökországból) akarunk törtaranyat 14K behozni mennyi a max legálisan behozható mennyiség?

Figyelt kérdés
vagy ha magamra aggatom akkor szólnak ???
2010. nov. 9. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

ne aggasd magadra, igencsak kerekedne a szemük a detektorkapunál mikor rámolod ki a műanyag dobozba. :)

tedd a poggyászba a ruhák közé, bárki kérdezi, nincs elszámolnivalód, ha meg kinyittatják, akkor jaj tényleg, majd el felejtettem az aranyat, de jó hogy szólt drága vámtiszt úr, látja milyen szenilis vagyok.

2010. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ma 16:42

Na igen..Ha kinyitják,és jön a "jaj" de szenilis vagyok,ezeket elfelejtettem" szöveg..csak mosolyognak,és elkobozzák + büntetést kell fizetni..Addig nem adják vissza amíg a vámot,és a büntetést nem rendezed...

Okos tanács...

2010. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!