Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A lengyelek kétszínűek?

A lengyelek kétszínűek?

Figyelt kérdés
értem ezt arra, hogy a magyarok is, meg a lengyelek is azért hangoztatják, hogy nagy a barátság. de ha, a magyaroknak a szlovákokkal/délvidékiekkel van félreértésük/gondjuk, vagy fordítva, akkor 90%-ban a szlovákok/délvidékiek mellé állnak. miért van ez így? tudom én, hogy a lengyelek is szlávok. de akkor ne mondják már azt, hogy mekkora cimborák vagyunk.
2011. máj. 30. 06:05
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem őket igazán.

Az elsők között voltak, akik aláírták Magyarország feldarabolását.


De meg kell hagyni, hogy az egyik legéletképesebb nemzet. Akárhányszor is zúzták szét az országukat, a nemzetük megmaradt és mindig visszaszerezték földjeiket és újjáépítették rá az államot.

2011. máj. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezekrol en is tudok. Nem erre vagyok kivancsi, hogy mi volt 3-400 eve vagy 50. Arrol en is tudok. Sem youtube videokra nem vagyok kivancsi. Hanem a "modern" politikara ertem en ezt. A lengyel elnok pl ki is jelentette, hogy valamibe most nem alltak mellenk eu parlamentbe es fel, hogy a magyarok ezt zokon veszik. A szlovakok mikor behoztak a nyelv torvenyt, akkor pl a szlovakok melle alltak ismet. En igy ertem. Arrol meg mar nem is irok, hogy a 20-30 eves lengyel korosztaly, meg nem is hallott a magyar baratsagrol, tapasztalatbol mondom. Igy ertem
2011. máj. 30. 07:51
 4/7 A kérdező kommentje:

Nameny:


Pontosan, igy ertem. Hogy a politikajuk, ha magyarokrol van szo szarnak rank. De azert hangoztattjak, hogy nagy haverok vagyunk.

2011. máj. 30. 07:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát a zászlójuk mindenképp:


[link]

2011. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem azért hangoztatják azt a nagy barátságot, mert jó nekik, hogy kedvesek vagyunk velük.


Végülis rengeteg ember van a világon, aki mesterkélten kedves másokkal csak azért, hogy jó képet mutasson környzete felé, mivel ez kedvező számára.

2011. máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Európában talán az egyetlen nép akire pozitívan gondolhatunk..
2011. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!