Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg megölték osama bin...

Tényleg megölték osama bin ladent az amerikaiak? Vagy ezis csak egy okos trükk ahogy már megszokhattuk tőlük?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Érdekeset kérdeztél.

Valószínűleg nem él, ha hinni lehet annak, hogy művesekezelt beteg volt. A hiteles részletek? Ki tudja?!

Címek, lentebb, de vannak köztük szörnyű képek is, vigyázat!


[link]


[link]



[link] lt/

2011. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Oszama már 2001-ben meghalt. Mindjárt keresek neked forrást is.
2011. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link] ez az egész helyzetet megmagyarázza


[link] vesebetegségben már évek óta meghalt.


Ezenkívül érdemes megnézni a Bush család érdekeltségeit és összevetni a bin laden család érdekességeivel.

2011. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Akár igen, akár nem, Obama népszerűsége nőtt valamit.

Ez volt a cél, nem más.

2011. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ehe..hogyne, hogyne. Most komolyan, ki mondta, hogy Oszama évek óta halott? Mi rá a bizonyíték? Holttest? Orvosi vallomás? Tanúk? Vagy csak egy hülye debil összeesküvés elmélet szokás szerint? Aha..ahogy gondoltam.
2011. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Figyelj már Döntész!

Van ezek ellen bizonyítékod? Ja nincs? Akkor csak egy összeesküvés elméleted van? Gondoltam.

2011. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyfelől a másik nevének kigúnyolása igencsak gyerekes, ostoba és bunkó dolog. Ez is mutat rólad valamit.


Másrészt én állítottam semmit. Talán, ha menne az olvasás, rájönnél, hogy egyetlen állító mondatot sem írtam.


Ti állítotok valamit-hogy Oszama bin Laden évek óta halott- de erre semmi bizonyítékotok nincs.


Hát itt tartunk, de bizonyítékok sorolása helyett, lefogadom csak sértegetni tudtok és bunkó megjegyzéseket tenni.


Na igen...ez is megmutatja milyen értelmi szinten vagytok, és hát nem is csoda, ha csípőből szoptok be minden összeesküvés elméletet, még ha az a legostobább is.

2011. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Te csipőből rávágtad, hogy összeesküvés elmélet. Kétlem, hogy elolvastad volna a Drábik tanulmányt vagy akár a másik cikket. Ott a bizonyíték, csak te inkább csipőből rávágod, hogy nincs, ez csak ez összeesküvés elmélet. Talán így könyebb élned. Hazudtak neked barátom, ébredj fel végre!

Ha már itt tartunk, arra nincs viszont semmiféle bizonyíték, hogy most ölték volna meg.Sőt hamis fotókat mutattak pff. Ennyit erről.

2011. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gr. Shadow ***** válasza:

1. Egyáltalán nem okos trükk "ahogy megszokhattuk tőlük"

(ugyanis nagyon bénán hazudoznak)

2. Laden 2 éve meghalt veseelégtelenségben

3. Nem sok köze volt ahhoz amit rákentek

2011. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
miert olyan hihetetlen?az al-queda is csak most konfirmalta,dns minta,szemtanuk,stb.en inkabb hiszek ezeknek mint vmi pletykanak ami a neten kering.ha nem oltek volna meg akkor mar jelentkezett volna
2011. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!