Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olaszország valóban jóval...

Olaszország valóban jóval konzervatívabb a többi nyugati országhoz képest?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy Olaszországban még nagyon sok a vallásos (főleg délen), ezért eléggé konzervatív ország sok mindennel tekintetben. Például: "Italian opinions have changed in the past and people are now more supportive of lesbian, gay, bisexual, transgender (LGBT) rights, but tend to be more repressive than other European nations."

Ez a konzervatívság valóban jelen van még a mai napig Olaszországban, vagy inkább már csak délen, vagy sehol? Vannak olyan részei az országnak, melyek olyan liberálisak, mint Európa többi része (Spanyolország, Németország, Hollandia)?


2011. jún. 19. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az észak-olasz nagyvárosok (Milánó, Torino, Genova talán kicsit kevésbé) ugyanolyan liberálisak, mint a többi nyugat-európai város, dél viszont tényleg iszonyat elmaradott, talán olyan szinten van, mint a vidéki Magyarország, csak az emberek divatosabban öltözködnek:)
2011. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az első mindent leírt nagyon jól, ment is a zöld
2011. jún. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milánó hogyhogy pont nem? Hiszen az a legfejlettebb város, nem?
2011. jún. 20. 13:32
 4/5 anonim ***** válasza:
hülyén írtam le, azt akartam, hogy Milánó, Torino a legliberálisabb, Genova annyira nem.
2011. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja értem, köszönöm!:)
2011. jún. 20. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!