Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz, hogy franciaországból...

Igaz, hogy franciaországból kitelepítik a romákat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Max. az illegálisan ott tartózkodókat utasítják ki.

2011. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magyarországról még nem.
2011. jún. 29. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokat akik nem hajlandóak dolgozni,és a bűnözést választják a felajánlott meló helyett.Teljes mértékben igazuk van a franciáknak,valahogy megálljt kell nekik parancsolni.Egyébként kanadából is kihajítják őket,ha nem a feltételeknek megfelelően viselkednek,ami nagyon helyes.Csak itthon van nyalva a se@@ük,azt csinálnak amit csak akarnak.
2011. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A gondolataimban olvasol!
2011. jún. 29. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Csak az illegális bevándorlókat penderítik ki. Amúgy román állampolgárok, csak azt hitték, hogy majd Franciaországban milyen csodás lesz.
2011. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz.

A bevándorlás ezekbe az országokba nagyon szigorú feltételekhez van kötve. Ha nem dolgozik az illető, hanem bűnöz akkor páros lábbal rúgják ki az országból. (Pl Kanada, Olaszország, Franciaország stb)Ebben igazat adok nekik, mert szerintem senki nem hajlandó olyan embereket a nyakába venni akiket segélyezni kell de dolgozni nem akarnak.

2011. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz, - csak lehetetlenné teszik azt az életvitelt számukra, amit természetesnek gondolnak.

A látszatot fenn kell tartaniuk a franciáknak (is), hogy ők milyen barátságosak a bevándorlókkal.

Olyan dolog ez, hogy soha az életben nem láttam még - fényképen sem - skandináv romát, - ugyanakkor ezek az országok osztják az eszet, hogy miként is kellene bánniuk azoknak a romákkal, akiknek a nyakár élősködik a tisztességtelen hányaduk.

A becsülettel élő, dolgozó, adózó, gyermekeiket tisztességgel nevelő, a beilleszkedett, vagy beilleszkedni szándékozó romákkal az égadta világon semmi bajom. A beilleszkedés nem azt jelenti az én gondolatvilágomban, hogy feltétel nélkül alárendelni a saját akaratomat mindenkinek, de törekszem arra, hogy békével meg tudjak lenni mindenkivel, akivel kapcsolatba kerülök. - Utóbbit fontosnak tartottam tisztázni.

2011. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Sárközy sza*ik a látszatra, kipenderítette az illegálisan bevándorolt cigányokat.
2011. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!