Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Antifasiszták, mi a véleményet...

Antifasiszták, mi a véleményetek arról, hogy külföldön kitelepítik a romákat?

Figyelt kérdés
Svédország, Franciaország, meg talán a finneknél is előfordul.
2010. aug. 3. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%

Sötét felhők gyülekeznek megint Európa felett, ahol aki nem fehér, rettegésben kell, hogy éljen... Szörnyű dolog ez, hogy csupán a bőrszínük miatt kitelepítik szegényeket... :(

Lehet újra eljön a fasiszta rémuralom, és Európa-szerte milliók fognak rettegni :S :(

2010. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen nem azért telepítik ki öket (már ha egyáltalán sikerül), mert más a börszínük, hanem amit csinálnak (lopnak, eröszakosak) (tapasztalat)
2010. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Franciaorszagban mar tobbszor jartam es rengeteg a bevandorlo afrikai es arab... 10 parizsi franciabol legalabb 2-3 szinesboru. Ilyen korulmenyek mellett hogy lehetne a francia allam rasszista!?
2010. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Akik bűncselekményt követnek el azokat toloncolják vissza!
2010. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Visszatoloncolhatják, csakhogy az Európai Unió területén az EU állampolgárai szabadon jönnek-mennek, tehát újra és újra megjelennek. Mellesleg nem egyedül. A Németek megpróbálták úgy kirakni öket, hogy pénzt adtak nekik a távozáshoz. Nagy hiba volt.
2010. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem első csak viccelt. Vagy tényleg ilyen h.ülye? Na mindegy. Jól teszik, itt volt az ideje, hogy példát statuáljanak. Csak attól félek, hogy mind idejön, merthogy itt van sajna nekik a kánaán.
2010. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
nekem 8 csak ne idehozzák öket
2010. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Fasiszták , mi a véleményetek arról, hogy külföldön kitelepítik a romákat?
2010. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok antifa, örülök, hogy kitelepítik a cigányokat, csak ne Magyarországra hozzák őket, mert már van itt is elég.
2010. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

"Fasiszták , mi a véleményetek arról, hogy külföldön kitelepítik a romákat?"


Ezt a kérdést talán egy olasz fórumon kéne feltenned. Amúgy szrintem ők is örülnek neki.

2010. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!