Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Görögország csődbe megy,...

Ha Görögország csődbe megy, mi történik vele?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi történhet utána, felvásárolják? Lassan eltűnik a térképről, és más országokhoz csatolják a határait? vagy mi a fene történhet?
2011. júl. 1. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Várnak Pallasz Athéné csodájára...:/
2011. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Görögország, mint ország, természetesen megmarad.


De fel fogják vásárolni. Azzal a címszóval kapnak csak segítséget, ha megnyitják a piacot a külföldi befektetők előtt: vagyis szépen mindent privatizálnak náluk, természetesen külföldiek számára.


Vagyis egy bábország lesz, ahol fenntartják őket a víz tetején, cserébe sohasem lábalhatnak ki a gázból: hiszen alig-alig lesz bevételük.

2011. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm :)


remélem azért ez nem következik be

2011. júl. 1. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hiperinfláció, pénzreform.

De nem fog csődbe menni, mert bedőlne az egész EU. Hitelt fog kapni, megszorítások lesznek és valahogy túlélik.

Röviden.

2011. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az EU az utolsó pillanatig fent fogja tartani Görögországot, mert az a közösség érdeke.

Viszont, szerintem, hogyha erre már valóban képtelen lesz, akkor a görög csődbe az egész EU zóna belebukik.

Feszítik-feszítik a "cérnát", hátha megoldják-háthajobblesz. Azután ha nem, akkor pofáraesés.

2011. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!