Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van még olyan aki szerint az...

Van még olyan aki szerint az Új Világrend csak kitaláció?

Figyelt kérdés

Ezen dokumentumfilm megnézése után is tartjátok a véleményeteket?


http://www.youtube.com/watch?v=Gs-77f4Sqh8


David Cameron az angliai konzervatív párt elnöke, ENSZ jogász, NATO admirális, Paul Wolfwitz a Világbank elnöke, Tony Blair angol miniszterelnök, Nelson és David Rockefeller, VI. Pál pápa, Richard Nixon amerikai elnök, Henry Kissinger, Az idősebb George Bush, Dick Cheney, Gordon Brown angol miniszterelnök, Al Gore és sorolhatnám.


Ők mind használják(ták) az új világrend (New World Order) Kifejezést. Felteszem a költői kérdést: vajon miért?


2011. júl. 6. 05:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
És akkor mi van? Én is használom, új világrend kell, európa központú, nem angol-szász központú, most akkor én is NWO-s vagyok?! Ja amúgy a Bilderberg összejövetelekre csak az euro-atlanti kultúrkörből és japánból mennek résztvevők, így nem lehet világkormányt csinálni, pedig nagyon ráférne a bolygóra. Kellene még hozzá Kína, India, Oroszország, arab világ és Dél-Amerika. Nélkülük nem fog menni! Ezért is baromság az új világrend koncepció! Amúgy meg vedd már észre, hogy ez az USA-ban nem divat, már új rettegés van. Ide minden késve érkezik meg?
2011. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Okoskodás helyett nézd meg inkább a filmet, mert nem fogok kisregényt írni, ha a válaszok nagyrésze a filmben is szerepel.
2011. júl. 6. 09:30
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem pont, hogy te okoskodsz, kötöd az ebet a karóhoz, de mégis... Nekem nem tudsz újat mutatni, az ilyen hülyeségek nagy részét láttam. Inkább ne fárasst a hülyeségeiddel!
2011. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem igaz. Lehet, hogy hülye vagyok, de ami a világban van az nem normális. Valóban jó lenne egy új világrend de csak ha az olyan lenne mint a régi. A nagyon régi. Az összefogás nagyon kéne az emberiségnek, de ez nem összefogás amit akarnak. Isten okkal teremtett népeket. Szerintem.

Lehet lepontozni.

2011. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:02


Isten nem teremtett népeket!! Először családok voltak, abból lettek a klánok, a klánokból a törzsek, a törzsekből pedig a nemzetek. Úgy ahogy a 7 törzsből (2 nem volt magyar) a magyar nemzet. A világkormány és az egységes emberiség csak a legvégső lépcső lenne, most jön majd a kontinentális blokkok kialakulása. Áljatok már le ezzel a tudatlan jobboldali dumával, hogy a nemzet az időktől fogva létezik és a Nap haláláig létezni fog, mert ez hazugság. Kiváncsi volnék mit szólt annó Keszi törzs vezetője, hogy egy nagy masszába (magyar nemzet) akarják fúzionálni a törzsét, létrehozva valami nagyobbat, jelentősebbet??? Biztos új világrendezett!! Meg jött azzal, hogy ez kereszténységellenes (ja, hogy akkor pogányok voltunk?? A kereszténység sem örök).

2011. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%

Orbán is mondta már, hogy új világrend. Az amit a nyugat akar létrehozni az egy rosszféle világrend, összeomlóban is vannak.

Az értékeket közvetítő új rend keletről érkezik. Az új világrend amiről már évzizedek óta szó van, nem fog létrejönni.

2011. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%
Ez is afféle „állam bácsi vidáman nyomtat majd kamatmentes „pénzt” az eljövendő kollektivista paradicsomban” bullshit?
2011. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%

"Van még olyan aki szerint az Új Világrend csak kitaláció?"


Van.

2011. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

19:17

Hol?

2011. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%

"Hol?"


Grönlandon

2011. júl. 7. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!