Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek az 'új...

Mi a véleményetek az 'új világrend' elméletről? Hallottatok már róla?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 24. 20:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem elmélet, hanem gyakorlat.
2011. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%

Igen, ez gyakorlat, és aki egy kicsit is utána néz az nem fogja "összeesküvéselméletnek" tartani.


A véleményem, hogy ha így haladunk, bekövetkezik. Amíg a valóvilág meg az alekosz leköti az embernek nevezett fogyasztó életét, addig nincs miről beszélni. Én nem egy kérdést tettem már fel erről, nem egy bizonyítékot mutattam már.


Mi volt a válasz?


fúj, összeesküvés elmélet hívő... Ezekkel aztán lehet vitatkozni...

2011. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
0%

Nem kivitelezhető.

Ha sikerülne létrehozniuk, akkor önmagát döntené be, ugyanis olyan fokú elbirkásítás kellene hozzá az emberek gondolkodásmódja terén, ami még a mostanit is felülmúlja, pedig már ezzel a jelenlegi birkásodási szinttel is recseg-ropog a társadalmunk.

2011. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
39%
Itt egy ember aki bevallottan Illuminátus vagy mi és sátánista is http://www.youtube.com/watch?v=CIY5DABjo5I Esteleg kérdezzétek meg tőle hogy mi van.
2011. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Én nemrég találtam rá ezekre a videókra [link] szóval kicsit új az egész, de nagyon reálisnak tűnik. A népbutítás mellett valahogy még az érthetetlen nekem, hogy nagyon jól tudja minden természettudós, hogy ez így nem fog sokáig működni, elolvad a sarki jég, felborul az egész élővilág stb. és elvileg lehetne tenni ellene nagyon is sok mindent vagy legalább csökkenteni, egy amcsi politikus(akit azért nem választottak, mert körny.védő volt) szerint egyértelműen az usa a legnagyobb szennyező, de ennyire ostobák a politikusaik is, hogy inkább anyagi érdekből elpusztítják az egész Földet? :O :O
2011. aug. 24. 21:41
 6/36 anonim ***** válasza:

21:18


"Drábik János vezető magyar összeesküvéselmélet kutató szerint a Rotschildeknek 100-300 trillió dollár vagyona van :O. Hogyan jön ez ki ??"


A hasára ütött. Persze nem Drábik, mert Drábik évek óta mást sem csinál, mint amerikai oldalakról copy/paste-el.


"pl az OTP teljes értékét részvényekkel együtt oda számolja, mert az ugye Rotschild érdekeltség :D"


Szimplán mondhatná azt, hogy az egész világ Rothschild-érdekeltség, bár akkor érdekes kérdés, hogy ő miért publikálhatja akadálytalanul az elméleteit. Netán ő is a Rothschildok embere? Na itt van az összes efféle elmélet alapvető logikai bukfence.


"Mindenki aki ezekben hisz szerint, Hitlert is az Illuminátus(I) pénzelte ... saját magukat írtatták ki a nácikkal ?"


Erre megvan a standard válasz, nem ismétlem meg, elolvashatod 1000 helyen. Kár, hogy az Illuminátus-szervezet már vagy 200 éve megszűnt és sosem volt túl fontos szervezet. Az illuminátusokról senki se hallott volna, ha Robert Anton Wilson nem írt volna róluk regénytrilógiát. A vicc csak az, hogy RAW ezt viccnek szánta, míg a Drábik-félék halálosan komolyan veszik.


" 2012-ben álltólag vége lesz a világnak, jön a diktatúra stb. Tudna erről valaki mondani valamit, miért poont ekkor ?"


Mindig arrébb tolódik ez a dátum. A 90-es években az összeesküvéselméletes oldalak általában 1999-re vagy 2000-re tették a világvége időpontját.


"Ha már most uralják a világot akkor miért kellene kiírtani a háromnegyed emberiséget ?"


Mert nagyon-nagyon gonoszak.


"Az üvegházgázok olyan nem lebomló vegyületek melyen nem távoznak a légkörből és örökké melegíteni fogják a földet."


Ez tévedés.

2011. aug. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

21:41


"Én nemrég találtam rá ... kicsit új az egész, de nagyon reálisnak tűnik."


Új, persze hogy új. Egy újszülöttnek minden vicc új. Gondolom, te is még igen fiatal vagy.


Voltam már hasonló helyzetben. Amikor elkezdtem internetezni a 90-es évek közepén tizenévesként, akkor az első oldalak között, amiket találtam, már ott volt az új világrend, illuminati, FEMA-táborok, JFK-gyilkosság körüli elméletek, az egydolláros titkai, Bilderberg-csoport stb. témakörökre épülő sok-sok összeesküvéselmélet-hívő oldal. Akkoriban az internet elég fejletlen volt, de ezzel már akkor is tele volt.


Mindig küszöbön áll a diktatúra, mindig küszöbön áll az új világrend bevezetése, vagy a nagy atomháború stb.


Ez persze Magyarországon újdonság, mert ide csak az internet révén jött be az utóbbi 5-6 évben ez az egész, meg olyan másolók révén, mint Drábik. Az USA-ban viszont 30-40 éve közismertek ezek az összeesküvéselméletek.


Azt tudom tanácsolni, hogy ne ragadj le ezen a szinten. Érdekesnek érdekes ez a sok hülyeség, szórakoztató, izgalmas, mint egy jobb sci-fi, de nem szabad hinni benne. Ha nagy leszel, és lesz némi fogalmad történelemről, gazdaságról, politikáról, akkor majd te is csak nevetni fogsz az egészen.

2011. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom eldönteni hogy D miért mondta, hogy a Rotschildek vagyona 100-300 trillió, de ellentmondásba kerülsz magaddal, mert ha D copy/pastel akkor nem üthet a hasára, már máshol is volt szó, de a forrásai a Rockefellereket teszi meg leggazdagabbnak.


D már nyugdíjas, semmi leleplezőt nem írt amit máshol ne lehetne megtalálni.


Nem. Nincsen meg a standard válasz, ugyanis ezek az elméletek több tőröl fakadnak és nem tudom én sem. Mond el már.


Most 2012-re mondják, de nem az 199-es eset miatt, olvasd el te.


Az üvegház gázok nem tudnak lebomlani ! Megállapították a tudósok, ere nem tudsz érvelni. Gyakorlatilag ülnek a vezetők és nézik ahogyan lassan elpusztulunk. Már most nyáron vagy rekord hőség van vagy pedig tél. Visszafordíthatatlan folyamatok mentek végbe a természetben. Nem tudom miből gondolod hogy tévedés.

2011. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
67%

Azt magyarázza már meg valaki, hogy ha ezek sátánisták, akkor hogy fogják a tanaikat a világra erőltetni és világkormányt létrehozni?! Hogy fog behódolni a sátánistáknak egy buddhista, aki semmilyen istenben nem hisz és akinek a sátán olyan, mint nekünk a hétfejű sárkány? Hogy fognak behodólni a sátánistáknak a hinduk akik több istent hisznek? Hogy fognak behódolni az elvetemült muszlimok, ortodox keresztények? Ez képtelenség.

Ráadásul aki tisztában van a geopolitika eseményeivel az látja, hogy éppen a világkormánnyá válással ellentétes folyamatok zajlanak. Az EU-s bomladozik, hol lesz itt világkormány?!


Volt egy riport ahol Drábik, Bogár meg egy másik őrült dumáltak. Ott Drábik kifejtette, hogy az elit ki fogja írtani az emberiség 3/4-ét. Erre Bogár tűzvörös, tajtékzó fejjel kezdte ecsetelni, hogy az a rendszerelmélet szerint lehetetlen, mivel akkor a folyamatot nem lehetne megállítani és mindenkinek kampec lenne. A folyamatok itt is éppen ellentétes irányba haladnak, volt egy cikk, ahol azt állítják, hogy a számításokat alúlbecsülték és az emberiség az évszázad végére a tízmilliárdot is elérheti.


Szerintem akik ezek írják/kitalálják/olvassák azoknak túl jó dolguk van és tanulatlan bunkók, akik a rossz következtetésekre jutnak.

2011. aug. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Hát 20 éves vagyok :) túl fiatal vagy sem, az nézőpont kérdése :)

igyekszem én máshogy látni, hellyel-közzel sikerül is, de ugye a globális felmelegedést és az USA befolyását a dologban, nem vitatod Te sem? egyébként szerinted ez akkora kacsa minthogy valaki ufót látott? 00:20-nak címeztem :)

2011. aug. 25. 01:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!