Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország tényleg csak egy...

Németország tényleg csak egy Kft. és nincs vele kötve békeszerződés?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy már nemigen tudnak nekem újat mondani

történelem vonatkozásban, de ez mindenen túltesz.

[link]

Ezt is bele kellene venni a középiskolai történelemtankönyvekbe, csak a pontosság kedvéért.


2011. júl. 7. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Érdekes. Engem a vége érdekelne inkább: miféle csapatok állomásoznak Magyarországon a lisszaboni szerződés óta? Ezt nem fejtette ki a kommentár írója.
2011. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi marhaságot összehordani :))) Azért nem szerepel a történelemkönyvekben, mert az egész bullshit.
2011. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

" A második világháború befejezésekkor, nem a német állam kapitulált, hanem a Wehrmacht,"


Ez egy erőltetett marhaság!Keitel a német kormány tagja a német állam képviselője volt! Egy hadsereg is egy államot képvisel az nem Kft!Ha egy állam hadserege megtámad egy másik államot akkor az állam a támadó a hadsereg nem önálló!Ehhez is külön ész kell már?

2011. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt látom, hogy ti se nagyon tudjátok megemészteni a közlést. De békekötés tényleg nem volt, vagy valamelyikőtöknek van erre vonatkozó dokumentuma ? Főleg "bullshit"-ozó kollégára gondolok.
2011. júl. 7. 15:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a kollégád.

De ne legyél ennyire hiszékeny, csak azért mert valaki unalmában ilyeneket írogat, gondolod, az összes nemzetközi szervezet milyen béna, nem vették észre, hogy nem létezik Németország?

A II.VH után elfoglalták Németország területét, meg felosztogatták, erről valószínűleg tudsz. A jelenlegi Németország az egyesítéssel jött létre, előtte a végleges szabályozásról szóló szerződés 1990.szeptember 12., keress rá a neten. Nekem úgyse hinnél, talán a googlinak hiszel. Vagy a wikipediának?

[link]

2011. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a Wermacht kötött békét, akkor minden bizonnyal a Wermacht is üzent hadat... bullshit
2011. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

16:21

Hiába kötözködsz, elolvastam az ajánlott linket és nem találtam benne a peace treaty = békekötés szót. Treaty-t azt igen, de míg egyik mondatukban teljesen függetlennek jelentik ki Németországot, a másik mondatukban közlik, hogy maximum 370'000 főnyi katonája lehet az egyesített Németországnak. Ez aztán a függetlenség.

Rohadtul emlékeztet ez engem a mi trianoni békediktátumunkra.

A Kft.-s cikket egy hozzáértő jogász írhatta, nem kell vele egyetérteni ha valaki nem akar, nekem meggyőzőnek tűnik, a Németországot megszálló szövetségesekről már sok szemétséget hallottam.

2011. júl. 7. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Hozzáértő jogász? :))))

Tudod, mit? Itt egy cég, [link] az ő anyagaikat használják a jogi karokon. Ők foglalkoznak hivatalos európai joganyagokkal, európai joggal, külföldi cégadatokkal, szóval biztos ott is van sok hozzáértő jogász. Hívd fel az ügyfélszolgálatukat és kérj szakmai segítséget.

2011. júl. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minek tetted fel kérdésként, ha úgyis eltökélt véleményed van? Hogy reklámozd ezt az elméletet?


Nem békeszerződésről, hanem az ország létezéséről szól a linkelt szöveg és szerződés. Kivel kötöttek volna békeszerződést, ha a VH után elfoglalták, felosztották stb? Itt az a marhaság, hogy Németország a cikk szerzője szerint tkp nem is egy létező ország.

2011. júl. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyi ostoba ember van. itt például a kérdezőre gondolok.
2011. nov. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!