Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire elgondolkodtató...

Mennyire elgondolkodtató Einstein mondása hogy a 3. világháborút atombombával, a 4. botokkal fogjuk megvívni, kíváncsi leszek hogy én a 4 . világháború végét megérem-e?

Figyelt kérdés

Én biztos vagyok benne hogy megérem 4.világháborút és matuzsálemként mesélek az unokáimnak majd a régi világról.


Ti hogy képzelitek el a 3 illetve 4 .világháború után az életet?


Szerintetek Einstein igaza volt a 4. világháborút illetően, bár lehet hogy olyan lesz 3. világháború után mint a középkor vagy az őskor vagy a majmok bolygója jelenetei?


2011. júl. 21. 20:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Szerintem baromság. Akinek van atomja az elrettentésre használta és fogja a jövőben is, mivel totális pusztulással járna. Ha a jövőben két atomhatalom "találkozik", akkor én azt úgy képzelem el, hogy proxy háborúkban, más népekkel vívják meg a harcokat. Ilyet például Afrikában tudnék elképzelni, ahová nagyon bevásárolta magát Kína, ha az USA szemet vet az ottani erőforrásokra, akkor nem Kínára fog támadni, hanem lázadó csoportokat fog felfegyverezni.

Legalábbis én így gondolom...

2011. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Hirosímánál is bevetették.
2011. júl. 21. 21:05
 13/26 A kérdező kommentje:
Baromság nem baromság minden korszak véget ér egyszer, ha megnézzük római birodalom milyen fejlett volt, utána beütött a középkor, vagyis most is következhet ilyen.
2011. júl. 21. 21:21
 14/26 anonim ***** válasza:
37%
a római birodalom a liberalizálódás miatt bukott el, és a nyugati világnak is ez lesz a veszte. ez mondjuk egy másik kérdésre a válasz.
2011. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Ugyan olvass utána mikor kellettkezett a liberalizmus fogalom?
2011. júl. 21. 21:34
 16/26 anonim ***** válasza:
69%
tök mindegy hogyan hívták akkor, vagy elnevezték-e egyáltalán valaminek, mai terminológiával élve az volt. Az erkölcsök züllöttek, a közérdek háttérbe szorult az egyéni érdekekhez képest, ez a liberalizálódás.
2011. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Ha melegségre gondolsz akkor az mindig volt minden van és mindig lesz mint a kurtaszoknyások
2011. júl. 21. 21:41
 18/26 anonim ***** válasza:
77%

Ez marhaság.

Eleve megmondták, h aki atomot hasnál másodikként fog meghalni.

Amúgy meg utána úgyy is újjáépül az egész szar, szal....

2011. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Dymo ***** válasza:
80%
Az atom csak elrettentésre jó,semmi másra. A precíziós fegyverek korát éljük. Ha egy szúnyogot kézzel letudok csapni,nem hajítok rá egy egész autót.
2011. júl. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Einstein soha egy szóval nem mondott olyat, hogy a harmadik világháborút atombombával fogják megvívni.
2011. júl. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!