Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire elgondolkodtató...

Mennyire elgondolkodtató Einstein mondása hogy a 3. világháborút atombombával, a 4. botokkal fogjuk megvívni, kíváncsi leszek hogy én a 4 . világháború végét megérem-e?

Figyelt kérdés

Én biztos vagyok benne hogy megérem 4.világháborút és matuzsálemként mesélek az unokáimnak majd a régi világról.


Ti hogy képzelitek el a 3 illetve 4 .világháború után az életet?


Szerintetek Einstein igaza volt a 4. világháborút illetően, bár lehet hogy olyan lesz 3. világháború után mint a középkor vagy az őskor vagy a majmok bolygója jelenetei?


2011. júl. 21. 20:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
82%

Felejtsétek már el azt az atombombát! Elavult múltszázadi technika. Soha egyetlen háborúban sem fogják már bevetni. Lényegesen precízebb és pusztítóbb fegyverek léteznek.

Nem értem mért lovagol mindenki az atombombán. Ez a mai korban már olyan mintha disznóvágáskor aknavetővel lőnél a disznóólra. A célpont csak a disznó, és annak is csak egy pontja. Mire lenne jó szét trancsírozni és még az ólat is "lakhatatlanná" tenni? He???

2011. júl. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%

Nekem inkább Einsteinnek azon mondása tetszik, és azt érzem egyre inkább bizonyítottnak, hogy:

"Két dolog van, ami végtelen: az emberi butaság és az univerzum. De utóbbiban nem vagyok biztos."

2011. júl. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ezzel sztem arra utal, hogy a nukleáris fegyverek milyen óriási pusztítást tudnak véghezvinni és ha ez a 3. VH-ban megtörtént volna jóformán alig maradt volna valami az emberiségből így ha 4. VH-ra került volna sor akkor azt max kőkori fegyverekkel tudták volna csak megvívni! Egyébként ha a 3.VH nem sokkal a 2.VH után tört volna ki elképzelhető, hogy bejött volna ez mondás, de ma már nukleáris fegyvereket nem nagyon mernének bevetni(szerintem) mert az könnyen vissza is üthet!
2011. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
85%
Annyiban van igaza a mondásnak, hogy ha a III.vh. bekövetkezne, és a civilizáció elpusztulna akkor onnan nincs visszaút. Elértük azt a szintet a fejlődésben, ha valamiért elpusztulna a társadalom, modern technika akkor még egyszer nem tudnánk idejutni. Az erőforrásokhoz már nem lehet egyszerűen hozzá jutni, csak fejlett felszereléssel..A középkorban még lehetett a mélybányászat nélkül is.
2011. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
77%
pFFF
2011. aug. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Ez a korszak már nem fog elmúlni Isten büntetése nélkül,az igazi háború még csak ezután jön ami Isten és Sátán között zajlik,ami rólunk is szól,mert a végelszámolást Istennek kell megtennünk,vagy Jehovának.

Az atombombáról meg csak annyit,hogy ha bárkinek is volna valahol a világban,már rég bevetették volna,hiszen a harag és a kíváncsiság úgyis rávezette volna,hogy probálja ki akinek van készleten.

2016. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!