Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egy arab férfit felengednének...

Egy arab férfit felengednének repülőre New York-ban, vagy New York-ba tartó repülőre?

Figyelt kérdés

Szóval mondjuk egy ártatlan,nem gyanús kinézetű,eredeti,saját útlevéllel rendelkező férfit felengednének?Mondjuk Amerikában biztos jól átnéznék...

mondjuk egy ilyet: [link]


2011. aug. 5. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Az USA-bol simán kinézném, hogy nem...


Csak nem értem miért amikor olyan fúú de szuper a repülőtéri ellenőrzés...

2011. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ne engednék fel? Londoni vagyok, a Heathrow-n rengeteg "arab kinézetű" van. Nyilván Amerikába is utaznak közülük rengetegen. Nem kinézet alapján döntik el, hogy kit engednek fel, bár valósznűleg soha nem ültél repülőn, mert akkor ilyent nem is kérdeznél.
2011. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felengednek. Rengeteg arab ferfi es no utazik ki-be az USA-bol. Max. tesznek egy SSSS jelzest a beszallokartyajukra es oket kulon is atvizsgaljak (ami masnak szuroproba, naluk valoszinuleg 100%-os vizsgalat mindegyiknel, mert nekem azt mondtak, hogy orszagon is mulik es bizonyos orszagokbol erkezoknel mindig van teljes atvizsgalas). Nem azt nezik, hogy milyen a kulseje...alt. az allampolgarsag alapjan megy a vizsgalodas illetve ha valaki keszpenzzel vasarol jegyet az utolso pillanatban vagy hasonlit a neve valakiere, aki nem repulhet vagy egyszeruen veletlenszeruen kivalasztjak. Rengeteg muszlimot latok utazni, a ferfi alt. nyugati ruhaban, rovidnadragban megy a "nyaj" elott, a szegeny 10 tagu csalad meg 40 fokban koveti a fekete, talpig ero csadorban. Nem lehet oket nem eszrevenni es szanakozni azokon a szerencsetlen nokon...
2011. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ahogy mondtam, londoni vagyok, az elmúlt héten borzasztó hőség volt, rossz volt ránézni a muszlim nőkre, látszott a szemükön (az egyetlen szabad testrészükön), hogy szendvednek mint az állat. Nem tudom, hogy viselik el ezt a sivatagi társaik.
2011. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezert kellene egyszer a muszlim ferfiaknak is kiprobalni, hogy milyen az a szenvedes. Egy napra adnek rajuk ilyen cuccot es biztos, hogy abba is hagynak ezt a konyortelenseget mar par ora utan.
2011. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ültem már párszor repülőn 4 éve de 11 évesen nem nézegettem a gyanús fazonokat meg nem érdekelt engem akkor még az ilyen dolog...
2011. aug. 5. 22:49
 7/9 anonim ***** válasza:

van egy lista, a No fly list, az azon szereplő emberkék az USAba tartó vagy az USAból induló gépekre nem szállhatnak fel - van ilyen tudtommal még Németországnak meg Angliának is, meg talán még néhány országnak így szept. 11 után.


De ha nem vagy rata ezen a listán, akkor természetesen tök mindegy, hogy arab vagy vagy bantu néger, nincs probléma - max alaposan átvizsgálnak.

2011. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ok,értem
2011. aug. 5. 23:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha Amerikában száll fel, akkor "szúrópróbaszerűen" átvizsgálják, és ha minden rendben van a taggal, akkor felengedik, ha állampolgár, nem is hiszem, hogy lenne választásuk.
2011. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!