Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikában a demokratákat...

Amerikában a demokratákat vagy a republikánusokat szereted jobban? Ha amerikai lennél, melyikre szavaznál? Miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 11:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nekem így európai szemmel a demokraták tetszenek jobban, de ha Amerikában születtem volna akkor sztem republikánus lennék, mert azt akarnám, hogy az USA őrizze meg a saját értékeit és politikáját és ne más földrészeket (pl. Európa) majmoljon.
2011. aug. 5. 11:44
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Demokrata párt szimpatikusabb.
2011. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Szarok mindegyikre!Egy malomban őröl mind,csak más a nevük...csak a vak nem látja!De lehet,hogy még Ők is!
2011. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
csak a felszín más sajnos.
2011. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Republikánusokra szavaznék. Az abortusz gyilkosság, és a demokraták többnyire abortuszpártiak, azonkívül a melegházasságot is elismernék. Ugyanakkor ha jól tudom, az USA-ban bár kétpártrendszer van, sokkal nagyobb különbség van viszont az egyes politikusok között párton belül,és nincs úgy frakciófegyelem sem, például demokratánál is előfordulhat, hogy abortuszellenes az adott illető, vagy épp fordítva. Ilyenkor nyilván ezt is figyelembe venném.
2011. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Demokraták szimpatikusabbak! Gerorge Bush ultra szánalmas volt,lejáratta a még épesszű repiket is!
2011. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Demokraták.
2011. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

republikások.


a demokratáknak többek között olyan dolgokat köszönhetünk, mint a gazdasági világválság...

2011. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

"a demokratáknak többek között olyan dolgokat köszönhetünk, mint a gazdasági világválság..."


A vicc ebben, hogy még a republikánusok idejében tört ki.

2011. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha amerikai lennék,akkor szerintem republikánus.
2011. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!