Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted lesz szeptemberbe...

Szerinted lesz szeptemberbe valami következménye bin Laden halálának?

Figyelt kérdés

Az Al Kaida is bosszút esküdött, meg olyanokat találtak ki hogy Európában atombombát robbantanak stb.

Ez mind fikció vagy van valóság alapja? (elsősorban az atombombára gondolok) Vagy ez teljesen lehetetlen?


És ha már itt tartunk:

Ez a terrorszervezet miért Európát fenyegeti amikor a legnagyobb ellensége az USA?



(ne térjetek el a tárgytól, sok helyen olvastam h bin laden nem is létezett vagy rég meghalt stb stb ez most nem érdekel)


2011. aug. 6. 14:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy akkor robbant volna ha bin ladent elfogják v megölik. Bár ez nem történt meg (az al kaida is elismerte a halálát) lehet hogy szeptemberbe fog ez bekövetkezni? Amikor az USA-ban az a katasztrófa volt.
2011. aug. 6. 14:52
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódni nem tartom valószínűnek, hogy atombombát tudnának robbantani Európában, de még csak piszkos bombát sem a terrorista támadásoknak pedig biztosan nem M.O lenne a célpontja úgyhogy nem hinném hogy ennek Magyarországon lenne fizikai következménye maximum gazdasági, amúgy meg a legtöbb Al Kaida szakértő úgy gondolja, hogy a hatalmi harcok miatt nagyon meggyengült a szervezet, mert nem rendelkezik olyan emberrel Laden halála után akinek a vezető pozíciójában meg tudnának egyezni
2011. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen,lesz. Addigra elporlad, hacsak nem balzsamozták be, mint lenyint
2011. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó hát azt gondoltam hogy nem Magyarország lenne a célpontja:) De pl egy atombomba ránk is hatással lenne, amúgy bin Ladennek az USA és a nyugat volt az ellensége.
2011. aug. 6. 14:59
 5/13 anonim ***** válasza:

nálunk nem

ellenben nem lennék az amcsik helyében

kár, hogy Európa is s*gget nyalt nekik, így itt is várhatóak majd dolgok.

De mi túl kis pont vagyunk ehhez.

2011. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A terrorizmus pont attol terrorizmus, hogy nem lehet tudni, hogy mikor es hol tortenik merenylet. Szoval a kerdesedre nem tud senki valaszolni, hogy kell-e tartani ilyentol szeptemberben.


Manapsag minden lehetseges es mindig olyan tortenik, amire nem szamitana senki.


Miert Europat fenyegeti? Mert azt konnyebb 2 okbol. Europaban rengeteg muszlim van, tehat onnan lokalisan tudjak a tamadasokat szervezni. A masik meg az, hogy az USA-t nem nagyon akarjak megtamadni, mert tudjak, hogy az sokkal sulyosabb megtorlassal jar, mintha mas orszagot tamadnak. Manapsag sajnos az van, hogy az orszagon belul elok inditanak terrortamadast. Itt az USA-ban is akartak, csak epp sikerult oket megakadalyozni, ahogy mar szamtalanszor akartak Europaban is robbantani, csak nem jott ossze. Ijeszto vilagban elunk, mi?

2011. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valami bizonyíték van azóta rá,hogy megölték-e egyáltalán?
2011. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs bizonyitek. En is "erdekesnek" talalom a korulmenyeket. Vajon mi gatolta meg oket abban, hogy felvetelt keszitsenek rola, mikor ez egy nagy dolog?
2011. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van bizonyíték: maga Osama. Ha élne, akkor nyilván küldött volna már egy körüzenetet a világba, hogy "háhá itt vagyok".
2011. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pesze. Bizonyíték.

"háhá itt vagyok - és azért se üzenek semmit a világba, beee".

2011. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!