Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A mai németeknek mi a vélemény...

A mai németeknek mi a véleményük a nemzetiszocializmusról és Hitlerről?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 21:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

Nagy részük - mint minden értelmes ember - megveti őket.

De persze vannak néhányan, akikben az idő romantizálta azt a korszakot.

2011. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Egyre többen kezdenek rájönni, hogy Hitlerék nem mondtak hülyeségeket.
2011. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Ucsiha Madara ***** válasza:
42%
Egyetértek 2.-kal.
2011. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Éltem Németországban jó pár évet, és sokat beszéltem az ottaniakkal azokról az időkről. Számukra Hitler csupán egy osztrák, aki felelős apáik, nagyapáik haláláért, és a romba dőlt országért, amelynek újjáépítéséhez 25-30 évre volt szükség. Elég megnézni az NPD szereplését az ottani választásokon, csupán 1-2%-ot érdekelnek.
2011. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Szintén egyet kell hogy értsek a másodikkal.
2011. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
2011. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%

Kíváncsi lennék egy átfogó, minél több embert megkérdező HITELES statisztikai felmérésre. Ha egy ilyen felmérés nagyfokú szimpatizációról árulkodna a nevezett irányzat, és Hitler iránt, akkor le sem közölnék az eredményt a nyilvánosság felé, vagy hamisítanák az adatokat. Bizonyos vezetőknek, politikusoknak nem lenne jó, ha ez kiderülne.

Nem tudom már ki mondta ezt: "Nem vagyok fasiszta, náci, de egyetértek Benito Mussolini és Adolf Hitler egyes nézeteivel."

2-nek nyomtam a lájkot én is.

2011. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

"Éltem Németországban jó pár évet, és sokat beszéltem az ottaniakkal azokról az időkről. Számukra Hitler csupán egy osztrák, aki felelős apáik, nagyapáik haláláért, és a romba dőlt országért, amelynek újjáépítéséhez 25-30 évre volt szükség."


Majd lassan rájönnek, hogy a mostani rendszer nyílegyenesen vezet egy erőszakos bevándorlókkal teletűzdelt, bankok által eladósított és kamatrabszolgaságba döntött, züllött, elöregedő és csökkenő népességű romlott államhoz.


Akkor majd vissza fogják sírni azt, hogy Hitler mennyire szerette a hazáját és népét és mennyire jót akart nekik (bármi lett is a vége), ellentétben a mai önző és harácsoló, népüket kiszolgáltatottá tévő elittel.

2011. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

"Majd lassan rájönnek, hogy a mostani rendszer nyílegyenesen vezet egy erőszakos bevándorlókkal teletűzdelt, bankok által eladósított és kamatrabszolgaságba döntött, züllött, elöregedő és csökkenő népességű romlott államhoz.


Akkor majd vissza fogják sírni azt, hogy Hitler mennyire szerette a hazáját és népét és mennyire jót akart nekik (bármi lett is a vége), ellentétben a mai önző és harácsoló, népüket kiszolgáltatottá tévő elittel."



Itt az igazság!

2011. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
Egy biztos: sokkal kevesebb náci van Németországban, mint a GYK-n :)))
2011. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!