Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A zsidoktol szeretnem megkerde...

A zsidoktol szeretnem megkerdezni, hogy mi a velemenyük a palesztin helyzetröl? A szivem szakad meg azokert a gyerekekert!

2010. ápr. 20. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Én sajnálom őket.Utálom is érte Izraelt,de nem tehetek ellene semmit sajnos.Éghetne a pofám,de így,hogy nem ott élek,annyi közöm van hozzá,mint katolikusnak az IRÁhoz vagy a gyerekmolesztálásos papokhoz.Semmi.Sosem jártam ott.Számos ismerősöm él kinn,de ők sem azon a környéken,Ashod,Arad és Haifa városában.Odáig nem hallatszik el a puskaropogás.Sokak nincsenek tisztában vele,sokak szükséges rossznak tartják:a háború áldozatai itt is,ott is.Van aki ellene van.Egyik-másiknak palesztin ismerősei ,barátai is vannak,munkatársai.Én itthon csak sajnálni tudom és remélem ,megoldódik és kapnak a palesztinok is Hazát és békességet.
2010. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
még jó hogy nem mindenki ilyen közömbös különben hova süllyednénk
2010. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy!!!Tenyleg örülök,hogy igy latod!
2010. ápr. 20. 19:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Kb. mintha egy határontúli magyart kérdeznél, mi véleménye a magyarországi helyzetről...
2010. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy volt barátnőm volt kinn,sok magyar él Ashodban,de én nem élnék ott,ezek miatt.Van egy pár török/kurd ismerősöm,egy marokkói cimbim az egyetemről.Mindig ciki,ha szóba kerül a származásom,mert emiatt részben joggal kritizálják a zsidókat,és nem tudok erre mit mondani,holott én és sokad magunk nem tehetünk róla,hogy az állam most úgy bánik a palesztinokkal,ahogy egykor velünk bántak mások.Ezen sokat is vitáztunk az exszel:ő állította,hogy de hát így,meg úgy,ez háború,meg szükség,meg a palesztinok is terrorizálnak,én meg úgy voltam,hogy ezeket az intézkedéseket semmi nem indokolhatja.Ha szabadságot,önrendelkezést országot adnának nekik(ami persze eddig is volt nekik,amíg oda nem ment a többség 45 után),nem lenne terror se.
2010. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy a zsidosag is eliteli azt az embertelenseget!De jo lenne mar ha a rabbik is elitelnek ezt az embertelen allapotot ami ott van.
2010. ápr. 20. 20:25
 7/13 anonim ***** válasza:
54% ilyennek kéne lennie minden zsidó vallásúnak mint Te. Respekt!
2010. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Zsido vagyok, izraeli


Ez a modern VERVAD. Ma mar az ertelmesebb emberekkel kevesbbe lehet elhitetni, hogy a zsidok szuzlanyok veret keverik a peszachi paszkaba, ezert gyartottak ezt a formedvenyt. Vegigjartak a muzulman vilag osszes korhazanak a gyerekosztalyait, fenykepeztek a torzszulotteket, a kozuti balesetben megserult gyerekeket, azt, aki magara rantotta a forro levest vagy leesett a farol. A kepek egy reszet megdolgoztak Photoshoppal.


Nehogy felreertes essek: ha ok raketakkal lovik a mi varosainkat, es semmifele targyalasra meg csak nem is hajlandoak, akkor nekunk ket lehetosegunk marad: egy ora alatt eltorolni a gazai ovezetet a fold szinerol – ekkor az ott elo osszes civil is aldozatul esik – vagy a mi sracaink veszelyeztetesevel bemenni, es elpusztitani a RAKETA-KILOVOiket, a ROBBANOANYAGaikat es a FEGYVEReiket. Ez haboru, es elofordulnak tevedesek, es szandektalan aldozatok. Pld tudtuk, hogy van egy emeletes haz (nevezzuk A epuletnek), ami tele van fegyverekkel, lejarat van onnan a Hamasz fold alatti alagutrendszerebe, es ott tanyazik egy csomo hamasznyik. Tankokkal korulvettuk a hazat, a parancsnoksagrol pedig telefonaltak minden lakasba, hogy a civilek hagyjak el a hazat, mert fel ora mulva lovunk. (Ez mindig igy van, csak egy gazai telefonkonyv kell hozza, meg nehany arabul tudo katona). Termeszetesen a hazbol kijovoket megvizsgaljak, es a szokni probalo hamasznyikokat letartoztatjak. A felora leteltevel aztan van egy figyelmezteto loves, 10 perc varakozas – es csak azutan a tamadas.

Az adott esetben a hirszerzes azt is jelentette, hogy az egyik szomszed haz (nevezzuk B epuletnek) baloldali, madsodik emeleti lakasaban a Hamasz megfigyeloket helyezett el, akik telefonon jelentik az izraeliek hadmozdulatait.

A korulzarasi ido alatt azonban az egyik tankos arra lett figyelmes, hogy egy harmadik, a C epuletben levo baloldali masodik emeleti lakasban nagy a mozgas. Felmerult a lehetoseg, hogy a hirszerzes tevedett, es a B epulet helyett a C epuletben van a megfigyelo pont. Gyors helyzetelemzes, tanacskozas a parancsnoksaggal. Megszuletett a dontes, hogy a figyelmezteto lovessel egyidoben nem a B, hanem a C epulet masodik emeleti, baloldali lakasat lovik ki.

A lakasban egy teljesen kivulallo, 7 gyerekes csalad lakott, a megfigyelok megiscsak a B epuletben voltak. Amint a tevedes kiderult – keson, a lovesbe 3 kislany belehalt – a humanitasert felelos tiszt (minden harcolo egyseg mellett van egy tiszt, aki a masik oldal civil lakossagaert felelos – ilyen nincs se az amerikaiaknal, se a NNATO-nal, sehol a vilagon) azonnal helikoptereket rendelt, es a csalad tobbi tagjat egy izraeli korhazba szallitottak.


Tehat elofordul, hogy veletlenul gyerekek is meghalnak vagy serulnek. De ez a "film" nem ezt mondja, hanem ALJAS es HAZUG szornyusegeket terjeszt.


Azt, hogy a palesztinok katonai-politikai ugyekben akkor sem mondanak igazat, ha esetleg kerdeznek, ismert es elismert az egesz vilagon. De itt, ezen az oldalon latszik, hogy vannak, akik elhiszik ezt a gyalazatot.

SZEGYELLJETEK MAGATOKAT!

2010. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Az első vagyok nem az előző,aki szintén 51%-os

A házlerombolás okai:az öngyilkos merénylők ellen értelemszerűen nem tudnak elrettentő büntetést szabni,ezért van,hogy ilyenkor az a veszély fenyegeti őket,hogy ha öngyilkos merényletet követ el lerombolják a házát,így aki családjával él,az ezt meggondolja(talán).

A védelmi fal és a számos ellenőrző pont okai is ugyanezek:a merénylők.Ahogy két szlovák faluban a cigányok bűnözése miatt emeltek falakat,itt a lakosság elleni merénylőket akarják kiszűrni.Sokszor fordult elő,hogy piacokon,buszokon robbantották fel magukat.És egy példa a csúsztatásokra:Ahmed Jaszin sejket izraeliek helikopterről rakétával/vállról indítható valamivel (már nem emlékszem pontosan) lőttek ki,ez az öregember kerekesszékes volt.Ez a mozzanat számos embert felháborított,azért,mert a leírtak szerint egy másoknak ártani nem tudó magatehetetlen öreg volt.Csakhogy!Az öreg egy fanatikus terrorizmusra buzdító alak volt,aki szinte megközelíthetetlen lett volna földön véráldozatok nélkül,úgy védték,ő kisgyerekektől kezdve fanatizálta a köreit és nem egyszer kamaszok vállalták az öngyilkos merényletet a hatására.

[link]

2010. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
En a kerdest KIFEJEZETTEN az artatlan gyerekek miatt tettem fel es nem a haboruzo ferfiak miatt.Egy kiskutyat sem lenne szivem megölni!!!!!!!!
2010. ápr. 22. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!