Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Pozitívan vehető-e az alábbi...

Pozitívan vehető-e az alábbi videó, ami a svéd faji keveredést hirdeti a bevándorlókkal?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 5. 07:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! Én dugnám az ázsiai és a néger nőket is, ha csinosak. :D
2011. szept. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%

Gusztustalan, vérlázító! Kinyílt tőle a bicska a zsebemben! Undorodom a fajkeveredéstől. Fel sem fogom, hogy képesek rá! A videó pedig nemzetgyalázó. És ezt adják le a Svéd VIVA TV-n, sok ezer tizenéves kislánynak, mint követendő példa...

Nevezz aminek akarsz, de az ilyenek érdemelnék meg a kötelet!

2011. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

22:14


A férfiakban is megvan. Nézd meg a brazil, a japán, vagy éppen a vietnami nőket, nem hiszem, hogy nem tetszenek.

2011. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A videó sértő. De biológiailag a keveredés előnyös, ez tény, akár tetszik az űbernáciknak, akár nem.


ui.:Nincs is jobb az ázsiai lányoknál.

2011. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%

"Nézd meg a brazil, a japán, vagy éppen a vietnami nőket, nem hiszem, hogy nem tetszenek."


Azt nem írtam, hogy a férfiaknak nem tetszenek ezek a nációk. Viszont nekünk csak a külső miatt tetszenek, míg a nőknek az utód miatt.

2011. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Azt nem írtam, hogy a férfiaknak nem tetszenek ezek a nációk. Viszont nekünk csak a külső miatt tetszenek, míg a nőknek az utód miatt."


Amit mondasz, az úgy hülyesség, ahogy van! Nem nagyon van nő, akinek azért jön be egy néger pasi, mert néger gyereket szeretne. A nőnek férfi kell, és a párválasztás során, ha gondol is arra, hogy milyen utód lesz ebből az inkább eltátorító hatást vált ki belőle. Melyik anya akarná, hogy a gyerekét majd kiközösítsék, kigúnyolják a társai, mert klönbözik tőlük? Vagy az utcán megverjék stb.

Anya és nő külön van. A férfit a nő választja, a nőt a férfi. Amikor lesz gyerek, akkor a nőből anya lesz. Tudatalatt nyilván van köze az utódhoz, ez az állatvilágban is így van. Minél szebb a kiszemelt egyed, inél jobban tetszik valószínűleg annál életképesebb, sikeresebb utódot lehet majd alkotni. De ez a része abszolút nem tudatos, még az embernél sem. A nők tetszés alapján választják párjukat (rosszabb esetben pénz alapján, de akkor meg az tetszik nekik, hogy az illető gazdag és így sikeres is).

2011. szept. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Amit mondasz, az úgy hülyesség, ahogy van!"- mert kettőnk közül nyilván te tanultál humánetológiát.


"Nem nagyon van nő, akinek azért jön be egy néger pasi, mert néger gyereket szeretne. A nőnek férfi kell, és a párválasztás során, ha gondol is arra, hogy milyen utód lesz ebből az inkább eltátorító hatást vált ki belőle."

-pedig ez az alapja az egésznek. Az ember azért ember, mert valamilyen szinten képes felülírni az ösztöneit, azonban a szaporodás az egyik legerősebb. Egy rasszista nő valószínűleg nem akar félvér gyereket, ilyenkor az elme felülírja az ösztönt.


"Melyik anya akarná, hogy a gyerekét majd kiközösítsék, kigúnyolják a társai, mert klönbözik tőlük? Vagy az utcán megverjék stb. "- ha egy nő szerelmes egy néger férfiba, akkor ezt pont leszarja. Egyébként ez csak Magyarországon jogos félelem. Amerikában, vagy Hollandiában alaptalan, mivel ott nem nagyon éri hátrány a félvéreket.


"Minél szebb a kiszemelt egyed, inél jobban tetszik valószínűleg annál életképesebb, sikeresebb utódot lehet majd alkotni. De ez a része abszolút nem tudatos, még az embernél sem. A nők tetszés alapján választják párjukat"

-ezzel csak az én elméletemet támasztottad alá, hiszen én is ilyesmit írtam.

A szexuális "ízlés" nagyon összetett. A válság alatt például divatba jöttek az "egészséges" nők az anorexiások helyett. Azonban a szépség jelenthet más rasszból származót is. Ha valaki különbözik a többségtől az jobban felhívja magára a figyelmet, ergo sikeresebb lehet párválasztásnál.

De mondom, ezeket a helyükön kell kezelni. Mindenkiben megvan, de nem jön elő mindenkinél és függ a körülményektől is(pl. a feljebb említett világválság). Nem azt írom, hogy minden csaj leteperi az első afrikai bevándorlót, de a vérfrissítés ösztöne mindenkiben benne van, míg a rasszizmus csak egy tanult dolog. A nyugati életszínvonalunkon ez elnyomódik, veszély esetén felerősödik.

2011. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy egyetértünk, mégha én nem is tanultam humánetalógiát. :-)


Summa summárum, férfiak és nők egyaránt szívesen vagy nem szívesen keverednek más rasszokbeli egyedekkel. Mindkét nem ezt úgy éli meg, hogy neki tetszik vagy nem tetszik a más rasszbéli egyed. A társadalom megítélése a legtöbb esetben gátolja a más rasszbelivel kialakuló viszonyt. A nők számára a reprodukció korlátozotabban lehetséges mint egy férfi esetében, ezért talán tudat alattt jobban működhet ennek a dolognak a "megítélése" at utód szempontjából, míg egy férfit ösztönszinten ugye az motivál, hogy megtermékenyítse az egész világot. Viszont egy felelősen gondolkodó férfit ugyanúgy visszafog a lehetséges következmény, hogy mindenkivel gyereket csináljon, mint egy nőt.

2011. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik sok néger nő is, de semmi esetre sem csinálnék egynek sem gyereket! Szexuálisan vonzódhatok hozzájuk is, de őrültség lenne bármelyikkel is összekötnöm az életem. A józan gondolkodás kizárja ezt nálam. Rengeteg olyan hátránya lenne ennek a dolognak, aminek nem örülnék.
2011. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!