Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Valaki el tudna magyarazni,...

Valaki el tudna magyarazni, hogy miert vannak sokan kiakadva az USA-ban az uj arizonai illegalis bevandorlokkal szemben hozott torvenyen?

Figyelt kérdés
Elolvastam, hogy tudjam, mirol szol pontosan, es semmi eget rengeto dolog nincs benne. Ha valakit pl. igazoltatas kozben rajtakapnak, hogy illegalis, akkor azert felelnie kell, de nem is sulyos a buntetes, amit kiszabhatnak. Kerdezem en: onmagaban mar eleve nem illegalis, ha akarki papirok nelkul vezet, kozlekedik? Igy is, ugy is kapna ilyenert, szoval miert is olyan gaz ez a torveny? Mert szerintem semmi tenylegeset nem ad azokhoz az alaptorvenyekhez, amelyek alapjan eddig is tortent a donteshozatal. Magyarul semelyik allamban nem buntetik, ha valaki illegalis? Azt hittem, hogy kitoloncoljak. Erre kiderul, hogy meg fel is lazadnak egy ilyen enyhe iteletet hozo torveny ellen...
2010. máj. 8. 23:37
 1/6 anonim válasza:
26%
Szerintem itt mindenki leszarja Amerikát, meg azokat a dolgokat, amik ott mennek.. Mindenki az itthoni dolgokra koncentrál..
2010. máj. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

szerintem meg azért nem mindenki, később kint szeretnék majd dolgozni, tehát én pont az itthoni dolgokat szarom le és jobban érdekel mi van odakint.../off

egyébként én is úgy tudtam, aki illegális azt kitoloncolják..

19/L

2010. máj. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En az USA-ban elek, ezert erdekel a tema. Nem olyanokat kerdeztem, akik meg nem hallottak errol es nem erdekli oket.
2010. máj. 9. 04:34
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha ott élsz, miért nem kérdezed meg őket személyesen?
2010. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Áj gessz ít vúd bí mór effektiv if jú vúd aszk det kveszcsön on en emeriken szájt,bíkáz hír nóbádi iz ríálli konszörnd ór intereszted ábáút det,jú nó.
2010. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

akkor ezek szerint te legálisan élsz itt. ha nem kapd össze magad mert ezt a törvényt még jó pár államban be akarják vezetni.

ha hazavágnak majd rájössz mi volt a bajuk a törvénnyel.

2010. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!