Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem értik a zsidók,...

Miért nem értik a zsidók, hogy főleg maguk növelik az antiszemitizmust?

Figyelt kérdés

pl az ilyenek után

[link]


(angol tudás szükséges)


2011. szept. 6. 09:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
mert nem így van.
2011. szept. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Minden utálat alapszik valamin.
2011. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
53%

Mert fájó nekik beismerni, hogy nem kiválasztottak, helyette inkább hisznek a saját felsőbbségükben.

Tény és való, hogy nagyon jól megy nekik.

2011. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%

"Mert fájó nekik beismerni, hogy nem kiválasztottak, helyette inkább hisznek a saját felsőbbségükben.

Tény és való, hogy nagyon jól megy nekik."


ja.

az elmúlt 2000 évben folyton mindenért őket tették felelőssé. járvány? a zsidók tehetnek róla! rossz a termés, az is a zsidók hibája. akármilyen belviszály volt bárhol, a helyi zsidók legyilkolása biztosan fent volt a palettán.

az elmúlt 2000 évben pár évtized kivételével sosem volt saját országuk.

ha kicsit is ismernéd a zsidó hitvilágot, vagy legalább a biblia ószövetség részét, akkor tudnád, hogy a zsidók istene szeszélyes, kicsinyes és bosszúálló. kiválasztott népének lenni nem örömmámor, hanem igazi nagy sz*pás.

2011. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%

"Mert fájó nekik beismerni, hogy nem kiválasztottak, helyette inkább hisznek a saját felsőbbségükben. "


A problema ott van, hogy ha egy zsido azt mondja: Jogom van elni, akkor te azt mar a kivalasztottsagi es a felsobbrendusegi erzes kifejezesenek tartod.

2011. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Foxyy ***** válasza:
56%

egyet értek. nekem a holokauszttal való siránkozásuk miatt lettek nagyon ellenszenvesek. de látod, így is sokan védik őket. meg én hiába mondom, hogy nem azért nem fog megismétlődni a holokauszt, mert folyamatosan hangoztatják, szerintem ha befognák a szájukat, sokkal szimpatikusabbak lennének, és tényleg sajnálnák őket sokan. de így egyszerűen még az ártatlanokat se lehet sajnálni, mert milyen dolog az, hogy a saját halottaikból csinálnak pénzt, mutogatják őket, csak "nehogy még egyszer megismétlődjön".


ez az ember meg... nem is hiszem el, hogy ez igaz. szerintem ez egy kamu profil.

2011. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
32%

Képzeld, ismerem az Ószövetséget és tudom, hogy a zsidók istene mennyi nemzetet lemészároltatott a kiválasztott népével.

Az Ószövetségben ezek a történetek persze úgy vannak leírva, hogy azokat a szegény zsidókat csak úgy ok nélkül elkezdte utálni mindenki. Érdekes, bármerre járnak, mindenki ok nélkül elkezdi őket gyűlölni. Csak úgy. Mert valószínűleg a világ nemzeteinek nincs jobb dolga, mint amikor feltűnik köztük egy zsidó, akkor csak úgy unalmukban gyűlölni akarnak valakit és a zsidó pont megfelel mindenféle ok nélkül. Csak úgy, tudod.

2011. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

"a holokauszttal való siránkozásuk miatt lettek nagyon ellenszenvesek."

[link]

[link]

Kuruc majdnem többet sír a holokauszt miatt, mint 3 "zsidó" lap összesen.

2011. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%
Az antiszemitizmus a legabszurdabb dolog a világon. Az, hogy a zsidók, a cigányok, a melegek maguk tehetnek az ellenük megnyilvánuló gyűlöletről már önmagában egy rasszista vélemény, hiszen kollektíve tesz felelőssé egy népcsoportot egyes tagjainak vélt, vagy valós hibáiért.
2011. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Foxyy ***** válasza:
56%
jó, én nem a kurucinfóból tájékozódom, hanem az életből.
2011. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!