Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyarországon alakulhatna...

Magyarországon alakulhatna törvényesen olyan párt, ami nyíltan felveszi egyik programpontjaként az antiszemitizmust?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
A gyűlöletbeszédet nem védi a szólásszabadság, ezért nem lehet.
2011. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem,de nem is lenne sok híve.
2011. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Nem alakulhat, mert demokráciában egy zsidó nem lehet rossz ember.
2011. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehetne ilyen pártot alapítani, de nyíltan cigány, szlovák vagy szerb elleneset sem.
2011. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Te mekkora zsidó vagy ! Vagy ballibsi !
2011. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Az antiszemitizmust nem szünteti meg egy programjának kihirdetett párt sem, soha, mert az két dologból táplálkozik: butaság és tapasztalat. Butaság azért antiszemitának lenni, mert a szomszéd, vagy a haver is az, vagy mert azt hallottam az indiánokról, hogy skalpolnak, stb. A tapasztalat pedig szintén erős, mert mondjuk a nagypapámat a németek egy vagonból lapátolták ki holtan, vagy mert szintén tapasztalatból gyűlölök egy "fajt" amiért a pénzem csak gombok, és úgy érzem hogy csak egy báb vagyok a kezükben.

Ezt egy párttal megfékezni, irányítani nem lehet, ellenkezőleg! Újabb és mélyebb feszültségeket keltene.

2011. szept. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
34%
sajnos nem pedig rengetegen belépnének ,de a felsorolt többi faj ellen is kellene mert lassan csaka Magyaroknak nincsen joga Magyarországon
2011. szept. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
64%
Ha lehetne, akkor már lenne ilyen.
2011. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

Mivel a szólásszabadság nem egyenlő mások gyűlöletével, így nem. Megérem, hogy eleged van a sok betelepült izraelitából, de - gondolom - leginkább a zsidókból álló pártokból (MSZP, FIDESZ, SZDSZ, LMP és a többi bohóc). Nem szép tőlük, hogy ki akarnak mindet innen telepíteni és kihasználni a földünket, de nem kell félnünk, mert meg fogják kapni amit megérdemelnek, de annál semmi többet.


valaki írta előttem: "Nem,de nem is lenne sok híve." valójában megdöbbentően sok híve lenne a magyarok körében, aminek alapja van, de a gyűlölködés akkor sem vezetne jóra.

2011. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó válaszolónak! Igazad van, mert lenne ha lehetne.. DE! A gyűlölet érdekes dolog..Nem gyűlölök senkit, nem megyek ki az utcára háborogni, amikor EGY cigány jön velem szemben és nem akar átgázolni rajtam hanem simán elmegy mellettem nem akarom fellökni..Viszont amikor 3 cigány jön szembe, és olyan hangosan osztják egymásnak a nem létező észt, hogy a mellettem álló Subaru, elég durva hangját túlkiabálják akkor is amikor a Subaru már 5 perce elment, és az autóútra kell mennem a 3 méter széles járdáról, mert nem férnek el, bizony el tud gurulni a gyógyszerem és nem bánnám, ha jönne szintén 3 jól kigyúrt nagydarab kopasz ember velem megegyező irányba...Kíváncsi lennék kinek lenne nagyobb a szája...
2011. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!