Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » El Salvador mennyire biztonság...

El Salvador mennyire biztonságos egy oda utazó számára?

Figyelt kérdés

Van lehetőségem kimenni El Salvadorba és egy ideig ott élni (kb 5-6 hónap).

Azt szeretném megkérdezni hogy milyen a közbiztonság?

Mert úgy tudom az emberek nagyon barátságosak, ezt még a turizmus kapcsán is megmondták nekem.


Csak valahogy félek, mert a szomszédjába van a veszélyes Honduras, bár lehet választani hogy egy kisebb város, vagy San Salvador. (inkább a 2.)



Tudom hogy 1980-ban véres polgárháború volt, de annak már vége, nyugalom van az országban.



Mennyire veszélyes? És közbiztonság? (Megjegyzem este sehova sem szoktam menni itthon se....)

Mi a véleményetek? Képek alapján egész jól néz ki :


[link]


Pl ez, barátságos tömbházak (szebb mint némelyik itthon)


[link]



Mit gondoltok?:S


2011. dec. 28. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nekem vannak kinti ismerőseim, akik laktak Hondurasban is. Hondurasnál tényleg jobb egy fokkal a helyzet, de ez még nem jelenti azt, hogy annyira biztonságos lenne....sőt. San Salvador egyértelműen veszélyesebb, mint mondjuk Santa Tecla, de La Uniónban (egy tengerparti kisváros) hírhedten rossz a közbiztonság.
2011. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Én azt mondom, hogy néhány ország kivételével Dél és Közép Amerika nem európai embernek való, ahogy a közel kelet sem
2012. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én úgy tudom, hogy egy drogtároló-hely, behálózza a drog bűnözés és nagyon magas az 1000 főre jutó halálozások száma.
2012. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyik országba se mennék, az ms13 ás 18 utcai gengszterbanda miatt.

Ajánlom figyelmedbe ezeket a youtube linkeket:

http://www.youtube.com/watch?v=qUDe5Gm_W0o


http://www.youtube.com/results?search_query=el+salvador+gang..

2012. febr. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sok pénzed van, akkor biztonságos, mert jól őrzött szállodákban és városrészekben tartózkodhatsz.


"Képek alapján egész jól néz ki"


Az ott eléggé elit lakás ottani szemmel nézve.

2012. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet de én akkor sem mernék menni oda
2012. aug. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!