Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mér utálják a Magyarok a...

Mér utálják a Magyarok a Franciákat?

Figyelt kérdés
Hmm? Mert Trianonban(1920) meg Párizsban(1945) hozták meg a Magyarország területét csökkentő békeszerződéseket? Szerintem ez általánosítás miszerint a "Franciák szärházi k9csögök mert trianon stb".Pedig csak az a pár francia ember tervezte ezt ki, és igen azok a francia vezetők akik ezt megcsinálták azok bunkó parasztok voltak! Ismétlem csak a francia vezetők és nem az egész nép!csak azok a vezetök "itéltek" el minket . NEM AZ ÖSSZES FRANCIA.

2012. jan. 5. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Forrás?
2012. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
milyen franciák? franciák már nem léteznek, csak Franciaországban élő bevándorlók.
2012. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

43%

bocs de nem tudok sokat erröl a trianon dologról csak ennyit

59%

ez nem vicces.

2012. jan. 5. 20:53
 4/18 anonim ***** válasza:
Még anno trianon miatt, volt valami francia kapcsolat, aki nagyon utálta a magyarokat. Pontosan már én sem emlékszem a sztorira, de majd megkérdezemneked anyukámat, ha arra járok.
2012. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg Franciaországból indultak a forradalmak, Napóleont sem kell elfeledni, illetve azt sem, hogy ők is, az Antant hatalmak oldalán álltak. Most meg, itt van az Altsom ügy.

Az is ott van, hogy a franciák is, gyarmatosítói nemzet.

De jogos, ez is, a vezetőkön múlik.

Amúgy, nekem sincs bajom, a rendes franciákkal, de a sovinisztákkal meg igen. Ők, szinte, mindenhol megtalálhatóak és könnyedén, meglelik egymást, akármilyen nemzet tagjai is legyenek.

2012. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
látod erröl beszélek nem az egész népet kell gyülölni
2012. jan. 5. 21:00
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
De nézd: másról is, ugyanezt lehet mondani, pl. szlovák, román, horvát, stb.
2012. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Pontosan igy van!Nem kéne francia autókat sem árulni magyar területen.Mert igenis ellenünk voltak(az osztrákok ellen miért nem?)És azóta sem hozták helyre.Alávaló csürhe népség,akik mindig másokból éltek.!
2012. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

tegnap 22:30


na jó, ez elég fájdalmas volt (és szánalmas)


szerintem teljesen igaza van a kérdezőknek, miért kell a népet utálni? Pierre bácsi és Catie néni hogy hozza helyre Trianont? egyébként a békediktátumot az antant-hatalmak írták nem Franciaország.

2012. jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem is értem a kérdést. Én eddig egy francia gyűlölő magyarral sem találkoztam, és én sem vagyok az.

Mire alapozod, hogy utáljuk a franciákat?

Egyébként nem a Vix jegyzékre gondoltok?

2012. jan. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!