Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem tudom Obamát komolya...

Miért nem tudom Obamát komolyan venni?

Figyelt kérdés
Komolytalannak látszik, és sokszor mintha erölködne, hogy ez sikerüljön neki.
2012. jan. 10. 23:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A republikanusok nem rabszolgatartok.

Felhagyhatnal mar az ilyen ures propaganda szolamokkal.

2012. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Egyebkent azert nem tudod Obamat komolyan venni, mert sem o, sem az adminisztracioja nem tudja, hogy mit akar. Olyan zig-zag-okat csinalnak mind a bel mind a kulpolitikaban, hogy az amerikaiak nagy resze csak fogja a fejet.

Ezzel egyutt, nem vagyok biztos benne, hogy nem valasztjak meg masodszor is, mert a republikanus jeloltek serenyen vagjak a fat egymas alatt.

2012. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Madárkám, komolyan elhiszed, hogy nem létezik cionista és bankár árnyékkormány???


Meg azt is, hogy Kennedy-t Oswald lőtte le? Csak gratulálni tudok.


Ahhoz, hogy elkezd a megvilágosodást, olvasd el Jim Garrison interjúját a Virtus.hu-n.

2012. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kifelejtettem ezt az előző kommentből.


Freedman, Kennedy, Disraeli és Franklin Roosevelt elnökök bolondok voltak, mert háttérhatalomról, árnyékkormányról beszéltek?


Igaz, hogy a Bilderbergek belepofáznak jódolgukban az államügyekbe az IMF-fel meg a bankárokkal az élen, meg hogy a cionok parancsára pattognak az amcsik meg a ny-európai országok, de ez nem jelent semmit. Meg az sem, hogy kiárusítjuk önként a cionoknak telkeinket + államot károsító telekcserékbe megyünk bele.


Főleg az nem, hogy JFK körül hablatyolnak, meg hogy az USA belekeveredik olyan háborúba, mely az összeomlását okozza.

2012. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az árnyékkormányt a színészes dolog kapcsán hoztam el.
2012. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!