Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezek tényleg komolyan gondoljá...

Ezek tényleg komolyan gondolják? Mi lesz, ha a muszlim világ erősebb lesz a nyugati államoknál?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=fUJU7hKiuZk&feature=player_em..


Erre a videóra gondoltam, ti mit szóltok hozzá? Félelmetes, hogy a 21. században ilyen fanatikusok még léteznek...



2012. jan. 4. 18:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem mar erosebb. Nemetorszagban elek, hat...pedig ez meg jo kornyek, es mar engem neznek ki, mert feherboru vagyok. Sose voltam rasszista, de azt hiszem egyesek igen csak azok, annak ellenere,hogy ok mnodjak rank. Alltilag a franciaknal meg rosszab,hogy a svedekrol mar ne is beszeljek. Es ez csak rossabb lesz,mert egy muszlim csalad meg Europaban is siman bevallal 10-12 gyereket. Ha mar kijutnak ide,akkor meg csaladegyesites gyanant hozzak az 50 fos csaladot. Nem nehez kisakkozni,mi lesz, mint a ciganyok kb..csak ok nem hunyaszkodnak meg, es taktikusan jatszanak.
2012. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Talán nem kellene segélyezni őket. Fel kellene számolni Európában a kommunizmus utolsó csökevényeit is.
2012. jan. 4. 18:18
 3/27 anonim ***** válasza:
58%

"Talán nem kellene segélyezni őket. Fel kellene számolni Európában a kommunizmus utolsó csökevényeit is"


A jóléti állam nem kommunista csökevény. Az biztos, hogy változtatni kell rajta mert hosszútávon már nem fenntartható, de eltörölni nem fogják.


Miért ne lehetne erősebb. Mi akik a nyugati világhoz tartozunk, mi sem vagyunk sérthetetlenek. Régen Európa emelkedett fel a civilizációk közül, miután elvesztette a hatalmát jött Amerika, bár még ős is a nyugati kultúrkörhöz tartozik. A lényeg, hogy ez a példa mutatja, hogy semmi sem állandó.

2012. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

ma 19:41


Igazad van, én csak attól tartok, hogy mi lesz velünk, ha ezek a fanatikus barmok lesznek erősebbek. Nem vagyok elfogult, nem érdekel, ha más kultúrkör erősebb, de ez már nem csak erről szól.

2012. jan. 4. 20:05
 5/27 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ők lesznek, ez van, túl kell élni. Azért azt kötve hiszem, hogy közük nincs normális értékeket valló, józan ember. Az, hogy a muszlimok most olyanok milyenek, a nyugatnak is köszönhető. Lassan eljön az idő amikor szembe kell nézni ezzel is.
2012. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesz erősebb, ötszáz éve folyamatosan hanyatlik az iszlám világ, a mélybe zuhanása napról napra erősödik. A muszlim világ mára egy roncs-civilizációt alkot, amely a saját lakosságát élelemmel sem tudja ellátni.
2012. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

Madárkám: nem kellene ennyire mazochistának lenned.

Egyébként ez valami ősi PC-szöveg, hogy minden kultúra egyenrangú, és engem hihetetlenül irritál. Ezek szerint egyenrangúak a kannibálok, azok, akik emberáldozatokat mutatnak be, meg akik önmagukat robbantják fel túlvilági előnyökért. Nos, én nagyon nem érzem magam velük egy szinten lévőnek.

2012. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
42%

azért ítéled el mert a mi kultúránk a szokásaink ezek ellen van, az pedig, hogy minden araboknál mindenki csak robbantgat egy baromság. ők fanatikusok. Ilyen fanatikusok itt is akadnak bőven nálunk, ők is képesek lennének megtenni szinte bármit. A másik pedig az, hogy gondolom a japán is egy primitív kultúra a kamikaze repülősök miatt.

Ez miért lenne mazohizmus? Ez csak józan ész. Nem tartom magunkat sérthetetlennek. Ennyi.

2012. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

ma 14:26


Bocs, hogy belepofázok, de Japán vonatkozásában nincs igazad. Ha (szerintem) nem kapnak, akkor atomot és nem neveli ki belőlük az USA a rossz társadalom-szervező szoftvert, a bushidót, akkor ma ott tartanának és olyanok lennének, mint a muszlimok. Nyílván a muszlimoknál sem mindenki fanatikus, de valami csak van, ha társadalmilag, tudomány tekintetében így lemaradtak. Náluk még nem lett kinevelve a rossz társadalom-szervező szoftver.

2012. jan. 5. 16:15
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
A világon egyébként (történelmi okokból) szinte mindenki a nyugati kultúrkörhöz tartozik (Oroszország és a volt szovjet államok nagy része is), kivéve Dél- és Kelet-Ázsiát, illetve a muszlim világot (bár el kell ismerni, igazából még ez utóbbi is a zsidóságból és a kereszténységből ered). Az ázsiaiakkal valahogy nincs probléma. A muszlimokkal viszont annál több.
2012. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!