Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az iráni elnök egy áruló?

Az iráni elnök egy áruló?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ImXKl1cOCe4&feature=related

nézzétek meg a videót! én már semmit sem értek egyszer a zsidókat csókolgatja másszor meg el akarja pusztítani Izraelt?


2012. jan. 18. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem

vendégségben (diplomácia) így van ez

ez nem szeretem, nem szeretem kérdése

2012. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát lehet, csak gyanús lett nekem hogy ennyire vigyorognak meg örülnek egymásnak miközben ellenségek
2012. jan. 18. 20:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Az iráni elnök úgy tudom nem rasszista, ő csak a cionistákat utálja (de lehet tévedek). A cionisták gyakorlatilag a nácik zsidó megfelelői. Ők hozták létre Izraelt. A zsidók között is sokan vannak egyébként, vallási vezetők is, akik elítélik Israel létét.
2012. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem, akkor akikkel találkozott valószínűleg nem a cionista zsidók
2012. jan. 18. 21:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Így igaz, ezek a zsidók, más vonalat képviselnek.
2012. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Épp fordítva van.


Izrael akarja elpusztítani Iránt.

2012. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
A lényeg, hogy a világ vezetőknek szúrja a szemét, hogy irán független akar lenni nem kér az amcsi demokráciából. Szeretne fejlődni, de nem hagyják békén. Izrael meg megérdemli, hogy eltöröljék a föl felszínéről, már csak azért is amit a palesztínokkal csinálnak (szomjúztatás, éheztetés, föld terület elfoglalása)
2012. jan. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

A videóra visszatérve, ezek ortodox zsidók, teljesen eltérőek mint a cionista zsidók! sőt láttam képeken, hogy ortodox zsidó Izraeli zászlót éget!

Az ortodox zsidó nem fog stukkerrel rohangálni, sőt elutasítják a modern tudományt ezért is olyan furcsák csak bólogatnak a falnál!

2012. jan. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a pi--áér pontoztok le????? 6/8
2012. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mert sok itt a libsi akik nem ismernek olyat hogy zsidó agressziót, csak antiszemitákat meg nácikat látnak mindenhol.
2012. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!